Padma Digestin ja Nervotonin 1+1

30.00 

Seede- ja närvisüsteemi toetamiseks ja tasakaalustamiseks

Laos

Tootekood: 000000002759
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Täpsem kirjeldus: Nervotonin
  • Täpsem kirjeldus: Digestin

Kirjeldus

Tiibeti arstid on tõdenud pärast siinsete inimeste haigustega lähemalt tutvumist, et lääne inimese peamised tervise probleemid algavad sellest, et nad mõtlevad liiga palju ja söövad liiga palju.

Padma Digestin suurendab seedevõimekust, aitab seedimatuse ja puhituste puhul. Padma Nervotonin vähendab liigsest mõtlemisest, närvilisusest, stressist ja pingest tulenevaid ilminguid (tiibeti meditsiini terminoloogias “Tuule” tuule energiat). Digestin hommikul ja Nervotonin õhtul preparaatide kombinatsioon aitab üle saada kehvast seedeprotsessist ja pingelisest eluviisist tingitud väsimusest, raskustundest, jõuetusest. Samuti ärevusest seedimise ja närvisüsteemi tasandil.

Tervisekomplekt = 1 Padma Nervotonin + 1 Padma Digestin.

Lisainfo

Kaal 0.081 kg
Mõõtmed 12 × 7 × 4.5 cm

Padma Nervotonin

Stressile vastupidavus ja sisemine emotsionaalne tasakaal sõltub tiibeti meditsiini kohaselt tuule (rLung) energiast. Närvisüsteemi tasakaalutus avaldub ärevuse, kergesti ärrituvuse, vähese stressitaluvuse, närvilisuse või, vastupidi, energiapuuduse ja apaatiana. Tuuleenergia (rLung) on nende emotsionaalsete sümptomitega vastastikuses sõltuvuses, mille tulemusena võib inimene kannatada järgmiste kaebuste all:

• Unetus, katkendlik uni öösiti või raskused magama jäämisel
• Raskused ärkamisega või hommikune väsimustunne, ei suuda välja puhata
• Sage ärevustunne, seletamatud hirmud
• Kergesti ärritumine, närvilisus
• Domineerib depressiivse meeleolu, sisemine rahutus, kurnatuse tunne, kurbus, jt meeleoluhäired
• Keskendumisraskused, häiritus, hajameelsus
• Sagedased kaela- ja õlapiirkonna lihaspinged, peavalud ja raskuse ja ebamugavustunne rinnakupiirkonnas

Tiibeti ravitarkuste kohaselt taastab Srogzin retseptid leiduvate taimede kombinatsioon sisemise rahu ja tasakaalu läbi vähenenud ärrituvuse, parema tähelepanuvõime, kõrgema unekvaliteedi, stressitaluvuse, selgema mälu ning kurnatuse ja apaatia vähenemise.

Mis on PADMA Nervotonin ja millal seda kasutada?

PADMA Nervotonin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Sveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Srog ‘zin 10”(hääldusega: Sogzin). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul kootav maitse (kokkutõmbav, kuivatav efekt suus) ja soojendavad omadused. See on väga oluline tuule (Lung) energia tasakaalustamiseks ja raviks meie kehas. Retseptiol “Srog ‘zin 10”  on närve tugevdavad ja rahustavad omadused. Seda kasutatakse leevendamaks närvilisust, ärrituvust, rahutust ja närvipinget, keskendumisraskusi, aga ka uinumisraskusi ja unekvaliteedi langust.

 

Millal peaks PADMA Nervotonini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Nervotoninit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Nervotoninit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Nervotonin kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Nervotonini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Nervotonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Nervotonin kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas PADMA Nervotoninit kasutada?

Võtta 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit õhtul klaasi sooja veega, kui arst ei ole määranud teisiti. Parim viis on võtta kapslid 1 tund enne hommikusööki ja 1 tund pärast õhtusööki koos võimalikult kuuma liha- või köögivilja puljongiga. PADMA Nervotonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Mida PADMA Nervotonin sisaldab?

1 kapsel sisaldab: mombinipuu (Choerospondias axillaris (Roxb.) Burtt & Hill) vili 60 mg, harilik guajakipuu (Guaiacum coulteri Gray) puit 50 mg., tinditerminaalia (Terminalia chebula Retz) vili 40 mg., lõhna-soojumikas (Saussurea costus (Falc.) Lipschitz) juur 40 mg., muskaatpähkel ( Myristica fragrans Houtt.) seeme 40 mg., haisev vaiguputk ( Ferula assa-foetida L.) vaik 35 mg., nelk (Syzygium aromaticum (L.) Merril et L.M.Perry) seeme 30 mg, india villapuu (Bombax ceiba L.) õis 30 mg, viirukipuu (Boswellia carteri Birdw.) vaik 80 mg., põld-lambalääts (Trigonella foenum- graecum L.) seeme 140 mg., paakumisvastane aine: kaolin 30mg.
Kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.) Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit

Toote pakendi mõõdud: Pikkus 12cm,  Laius 7cm  Kõrgus 2,2 cm

Brutokaal: 40g.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

Säilivusaeg: parim enne (näidatud kuu lõpp) vt. pakendilt.

Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B Pärnu

 

Loe veel ka tootja lehelt ->

Padma Digestin

Kas teie kõht tundub „külm“ ja seedimine aeglane? Kas te tunnete rasket ja külma tunnet maos ja seedetraktis, eriti pärast toore ja töötlemata toidu tarbimist, nagu toored juur ja puuviljad,piim, juust, külmad joogid? Kui jah, siis PADMA Digestin võib olla teile loomulikuks toidutäienduseks. Tiibeti taimsed kapslid stimuleerivad „medrod“ (seedekuumust) ja vastavalt tiibeti vaatele kergendavad ebamugavust seedimisel.

Vastavalt tiibeti tervisekäsitulsele suurendavad tooreste ja külmade toitude tarbimine, välised tingimused, nagu külm ja niiske ilm, ja vähene liikumine Badkan ( niisket lima) energiat seedesüsteemis, mis omakorda viib tasakaalutuseni seedesüsteemis.

Kui on märgata „tuntavat“ külmatunnet kehas ja jäsemetes, siis medrod (seedekuumus) on kehas jahtunud ja rõske. Selle tulemusel võivad seedeprotsessid aeglustuda ja venida.  Võib tekkida „ täis“ tunne kõhus. See tähendab et seedesüsteemis on aktiveerunud külm tuul, mis omakorda vähendab elujõudu, vitaalust ja ka seksuaalset võimekust.

PADMA Digestin põhineb sajanditepikkusel Tiibeti tarkusel ja sisaldab täpselt doseeritud koostisosi. Need mõjutavad positiivselt medrodi (seedekuumust) ja hoiavad seda tasakaalus. Tugev medrod lagundab korralikult allaneelatud toitu,  võimaldades kehal taastada tasakaal.

PADMA Digesinil on soojendavad omadused ja ta tasakaalustab Badkanit ( lima ehk maa ja vee energia kombinatsiooni).

PADMADigestini peamine komponent on granaatõunaseemned, mis on iseäranis hea medrodi (seedekuumuse) tõstmiseks

Tiibeti meditsiini järgi on seedekuumus kõikide keha koostisosade terve ja elujõulise toimimise põhialuseks. Tugev seedekuumus, ehk seedimise ja ainete omastamise võimekus on eeldus tugevale immuunsusele, seksuaalsele võimeksusele ja pikale ning tervele elueale.

Mis on PADMA Digestin ja millal seda kasutada?

PADMA Digestin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Se ‘bru 5”(hääldus: Sedru 5). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul seedekuumust tõstvad ja tasakaalustavad omadused. Seedimise kvaliteet sõltub Tiibeti meditsiini seisukohalt suures osas toimivast lima (Badkan) energiast ja piisavast seedekuumusest. Limaenergia tasakaalutus avaldub raskustundena mao ja soolestikupiirkonnas, puhitustena, aeglase ainevahetusena, halva söögiisuna, väsimuse ja loidusena. Antud retsepti “Se ‘bru 5” kasutatakse traditsioonlilselt seedimise toetamiseks, maotegevuse parandamiseks, söögiisu parandamiseks (k.a. haigustest taastumise perioodil). Keha soojendamiseks.

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab “Se ‘bru 5” väga mitmeid koostisosi, mis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide juures (mitmesihtmärgiline kontseptsioon). Erinevad komponendid toetavad üksteise toimet (sünergiat) ning samal ajal on igasugused võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud. Keha on seeläbi võimeline säilitama palju erinevaid iseregulatsiooni impulsse, mis on organismi tasakaalu aluseks.

 

Millal peaks PADMA Digestini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Digestinit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Digestinit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Digestint kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Digestini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Digestini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Digestini kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Digestinit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas PADMA Digestinit kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi sooja veega. PADMA Digestini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Koostisosad:

Päevane annus 6 kapslit sisaldab: granaatõun (Punica Granatum L.) seeme 1224 mg, ingver (Alpinia officinarum Hance) juur 612 mg, kapsel: želatiin 576 mg, paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) 438 mg, pikk pipar (Piper longum L.) vili 153 mg, kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) seeme 76,5 mg, kaneel (Cinnamomum aromaticum Nees) koor 76,5 mg. Ränidioksiid (Silica colloidalis anhydrica) 66 mg.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit

Toote pakendi mõõdud: Pikkus 12cm,  Laius 7cm  Kõrgus 2,5 cm

Brutokaal: 43g.

Säilivusaeg: parim enne (näidatud kuu lõpp) vt. pakendilt.

Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B, Pärnu

 

Loe veel ka tootja lehelt ->