Padma Galetonin

Ülekaalulisus ja seedimatus. Sapikivid. Rasvunud maks. 

21.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Padma Galetonin

Padma Galetonin on toidulisand, mis sisaldades aromaatseid taimi ja aktiivsütt on mõeldud rasvade seedimise toetamiseks.

Tiibeti meditsiini järgi on ülioluline, et sapi ja maksa liikumine oleks korrapärane ja takistusteta. Vastasel juhul võib häiruda kehas toidurasvade töötlemine.

Äärmuslikud toitumisharjumused (liiga palju rasva, liha, suhkrut ja fruktoosi, ülemääraselt toortoitu), vähene liikumine ja külmad ning niisked ilmastikuolud nõrgendavad kuuma olemusega sapi energiat. Tekib jaheda limaenergia (tib.k. Badkan) üleküllus, mis ründab seedekuumust ja koormab maksa ja sapi tööd. Tiibeti meditsiini  õpetuse järgi võib jahtunud maksa funktsioon avalduda järgmiste sümptomitena:

letargia ja täiskõhutunne, eriti pärast rasvaseid sööke ja magustoite puhituse tunne, gaasid, üldine rahutus sapikivid ülekaal,  maksa rasvumine (rasvmaks ehk steatoos), erinevad maksapõletikud ning nende tagajärjel tekkida võiv maksatsirroos.

Pikaajaline sapi töö häiritus võib viia tõsiste maksa ja mao haigusteni.

Mõrud ühendid aktiveerivad tiibeti meditsiini järgi sapi voolavust ja soodustavad koos tsingiga rasvade seedimist.  Galetoninis sisalduval taimsel segul on maksa ja sapi tööd tasakaalustav hapukas ja mõru maitse, samuti õrnalt soojendavad omadused, mis toetavad toitainete täiuslikuks omastamiseks vajalikku seedesoojust. Seeläbi pakub Galetonin kergustunnet pärast rasket sööki. 

Kasutamine:

Võta 2-4 kapslit: 1 – 2 kapslit  enne lõunasööki ja vajadusel 1-2 kapslit enne õhtusööki koos klaasi sooja veega. Padma Galetonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Kui soovite hoida rasvade seedimise ja maksa funktsiooni tasakaalus ning ning toetada nende loomulikku aktiivsust võib Padma Galetonini kombineerida Padma Hepateniga, mis tagab maksa ja sapi energia igakülgse kaitse. Sellisel juhul võtke 2-4 kapslit Padma Galetonini hommikul tühja kõhuga ja kaks kapslit Padma Hepateni õhtul.

Koostisosad:

granaatõun (Punica Granatum L.), mailane (Veronica officinalis L.),safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.), võilill (Taraxacuni canipvlodes G.E.Haglund), kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill), hiina kaneelipuu (Cinnamomum aromaticum Nees), sodium (Sodium sulphate), artišokk (Cynara scolymus L.), ürt-allikkerss (Nasturtium officinale RBr), läikiv koola (Cola nitida (Vent.)), aktiivsüsi, maasapp (Centaurium erythraea Rafn s. l.), Emulgaator: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose). pikk pipar (Piper longum L.), mürobalaan (Terminalia chebula Rertz). paakumisvastane aine ränidioksiid (Silicon dioxide), taimne kapsel  (Hydroxypropyl Methylcellulose)

Laktoosivaba, gluteenivaba, vegan.

Padma Galetonin ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 29g = 60 kapslit.

Tootja: Padma AG Switzerland

Loe veel ka tootja lehelt ->

 

Koostisosad

Granaatõun

Suurendab seedekuumust.

Tiibeti traditsiooniliste taimesegude toimimine ja tulemused

Loe siit

Lugemist