Kasutustingimused

TELLIMINE

Tellimusi võtame vastu ööpäevaringselt. Ostu sooritamisel palume vaid neid andmeid, mis on tellimuse täitmiseks vajalikud. Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalselt.

Tellimuse sooritamiseks valige toode ning lisage see ostukorvi. Jälgige ekraanil ilmuvaid juhiseid.  Kinnitage tellimus. Tellimuse kinnitus jõuab Teie poolt sisestatud e-mailile paari sekundi jooksul. Toote lisamine ostukorvi ei kohusta Teid veel ostma.

ANDMETE KAITSE JATÖÖTLEMISE PÕHIMÕTTED

Ostjal tuleb e-poest ostu sooritamiseks sisestada selleks vajalikud järgmised andmed:

– nimi ja kontaktandmed (nt e-posti aadress, kontakttelefon jms);

– sisse logimiseks kliendi tuvastamiseks vajalikud andmed (nt mobiilinumber Mobiil-ID kasutamiseks jms);

– kauba ostjale kätte toimetamiseks vajalikud andmed (nt sobiv pakiautomaat, tarneaadress jms);

– makse teostamiseks vajalikud andmed (nt ostja poolt kasutatav pank jms).

 MAKSMINE

Ostu eest tasumine toimub pangaülekandega, krediitkaartiga või Pangalinke kasutades

Kui kauba tellimust ei ole võimalik täita, maksame Teile 3 päeva jooksul kogu Teie poolt tasutud raha tagasi. Kaup kuulub müüjale kuni arvel näidatud summa on täielikult laekunud meie arveldusarvele.

KOHALETOIMETAMINE

Kaup saadetakse ostjale hiljemalt 3 tööpäeva, maksimaalselt kuni 5 tööpäeva jooksul. jooksul pärast raha kontole laekumist. Tellitud kaubad toimetame Teie poolt valitud pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga Teie aadressile.

E-POEST OSTMISE TINGIMUSED:

Käesolevad e-poest ostmise tingimused kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Klient) , kes tellivad kaupu www.sorig.ee e-poest.

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Ostude tasumine toimub tellimus/arve alusel, mis saadetakse kliendile koheselt peale tellimuse esitamist.

Ostu-müügileping (edaspidi Leping) loetakse sõlmituks, kui tellimus on Kliendi poolt edastatud ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-posti aadressile.

Kaubad pannakse posti peale Kliendipoolset arve tasumist ning makse laekumist maksimaalselt kuni 5 tööpäeva jooksul.

Kõik kaubad toimetatakse Kliendile tema poolt näidatud asukohta läbi Omniva automaatide võrgu või on võimalik Kliendil ka kaubale ise järele tulla. Kättesaamiskoha aadress on Pärnu, Rüüti tn 16-2.  Saatmiskulu Omnivat kasutades lisandub üldjuhul kauba maksumusele ja on näha ostukorvi maksumuse juures.