Padma Aciben

Kõrvetised, kurnatus, maofunktsiooni ülekoormus.

Original price was: 21.00 €.Current price is: 19.00 €.

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Padma Aciben

Toidulisand

Padma Aciben põhineb  klassialisel tiibeti retseptil Chong Shi 6 ja on hea neile kellel maofunktsiooni ülekoormatuse ja kurnatus tulemuseks on liigne maohappe teke ja kõrvetised.

Seedimise kurnatus

Tasakaalutust põhjustavad  tavaliselt liigse külma ja rasvase toidu söömisel. Samuti toidukordade vahelised  sagedased “näksimised”, mille tõttu kujuneb  maofunktsiooni ülekoormus, kurnatus. Tulemuseks on liigne maohappe tekke. Mis omakorda soodustab maohappe tagasiheidet  söögitorru ja tekitab nn “kõrvetisi”

Traditsioon

Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on Padma Acibenil liigse külma (Badkan) energia ja liigse kuuma ( Tripa) energia koosmõjul teekinud probleemide  tasakaalustavad omadused. 

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab Padma Aciben väga mitmeid omavahel sobivaid koostisosi, mis  kombinatsioonis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide reguleerimises . Samas on  seeläbi on võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud.

Tiibeti vaate kohaselt ühtlustab Padma Aciben maos toimiva kahe täiesti erineva loomusega energia omavahelist koostoimet: toitu lõhustava külm lima energia (maa ja vee elemendist koosnev Badkan) ja  seedimist tagava sapi kuuma energia (tule elemendist koosnev Tripa). Viimase domineerimisest tekkinud tasakaalutus viib maohappe ülekülluseni, mis omakorda kutsub esile kõrvetisi ja maohappe tagasiheidet söögitorusse ehk refluksihaigust.

Padma Acibeni koostises olev kaltsium  aitab kaasa seedeensüümide normaalsele talitlusele. Retsepti algne nimi Chong Shi tähendab tiibeti keeles “kroonilise lima (chong) rahustaja (chi)”. Viimast käsitletakse Tiibeti meditsiinis ka kui kroonilist põletikulist “pruuni lima”, mis viib paljude maohaiguste ja sellest tulenevate tervisehädade tekkeni.

Padma Acibenis sisalduv kaltsium reageerib vesilahustes aluseliselt, toetab seedimist ja ühtlustab “kuume etappe”.

Taimsel segul on kibe ja vürtsikas maitse ning seeläbi neutraliseerivad omadused.

Kasutamine

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit peale igat toidukorda või enne magamaminekut koos klaasi sooja veega. Padma Acibeni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Koostisosad

kaltsiit (CaCo3), aedvaak (Inula helenium), kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill), safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.), granaatõun (Punica Granatum L.), pikk pipar (Piper longum L.), paakumisvastane aine ränidioksiid (Silicon dioxide). emulgaator: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) vegetaarne kapsel (Hydroxypropyl Methylcellulose)

Laktoosivaba, gluteenivaba, vegan. 

Padma Aciben ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 29g = 60 kapslit.

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

Lugemist