Padma Aciben

Kõrvetised, kurnatus, liigse maohappe tagasiheide söögitorru, maofunktsiooni ülekoormus,

19.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Padma Aciben

Padma Aciben on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Chong Shi 6” .Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul liigse külma (Badkan) energia ja liigse kuuma ( Tripa) energia koosmõjul teekinud probleemide  tasakaalustavad omadused. Tasakaalutust põhjustavad  tavaliselt liigse külma ja rasvase toidu söömisel. Samuti toidukordade vahelised  sagedased “näksimised”, mille tõttu kujuneb  maofunktsiooni ülekoormus, kurnatus. Tulemuseks on liigne maohappe tekke. Mis omakorda soodustab maohappe tagasiheidet  söögitorru ja tekitab nn “kõrvetisi”

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab “Chong Shi 6” väga mitmeid omavahel sobivaid koostisosi, mis  kombinatsioonis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide reguleerimises . Samas on  seeläbi on võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud.

Tiibeti vaate kohaselt ühtlustab Padma Aciben maos toimiva kahe täiesti erineva loomusega energia omavahelist koostoimet: toitu lõhustava külm lima energia (maa ja vee elemendist koosnev Badkan) ja  seedimist tagava sapi kuuma energia (tule elemendist koosnev Tripa). Viimase domineerimisest tekkinud tasakaalutus viib maohappe ülekülluseni, mis omakorda kutsub esile kõrvetisi ja maohappe tagasiheidet söögitorusse ehk refluksihaigust.

Padma Acibeni koostises olev kaltsium  aitab kaasa seedeensüümide normaalsele talitlusele. Retsepti algne nimi Chong Shi tähendab tiibeti keeles “kroonilise lima (chong) rahustaja (chi)”. Viimast käsitletakse Tiibeti meditsiinis ka kui kroonilist põletikulist “pruuni lima”, mis viib paljude maohaiguste ja sellest tulenevate tervisehädade tekkeni.
Padma Acibenis sisalduv kaltsium reageerib vesilahustes aluseliselt, toetab seedimist ja ühtlustab “kuume etappe”.

Taimsel segul on kibe ja vürtsikas maitse ning seeläbi neutraliseerivad omadused.

 

Millal peaks Padma Acibeni võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

Padma Acibeni ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes,  kui tarvitate  teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas Padma Acibeni võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Acibeni kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on Padma Acibeni võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole Padma Acibeni kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks Padma Acibeni kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Acibeni pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas Padma Acibeni kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit peale igat toidukorda või enne magamaminekut koos klaasi sooja veega. PADMA Acibeni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Koostisosad:

kaltsiit (CaCo3), aedvaak (Inula helenium), kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill), safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.), granaatõun (Punica Granatum L.), pikk pipar (Piper longum L.), paakumisvastane aine ränidioksiid (Silicon dioxide). emulgaator: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) vegetaarne kapsel (Hydroxypropyl Methylcellulose)

Laktoosivaba, gluteenivaba, vegan. 

Padma Aciben ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 29g = 60 kapslit.

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

Lugemist