Padma Digestin ja Nervotonin 1+1

Seede- ja närvisüsteemi toetamiseks ja tasakaalustamiseks

37.00 

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Padma Digestin ja Nervotonin 1+1

Tiibeti arstid on tõdenud pärast siinsete inimeste haigustega lähemalt tutvumist, et lääne inimese peamised tervise probleemid algavad sellest, et nad mõtlevad liiga palju ja söövad liiga palju.

Padma Digestin suurendab seedevõimekust, aitab seedimatuse ja puhituste puhul. Padma Nervotonin vähendab liigsest mõtlemisest, närvilisusest, stressist ja pingest tulenevaid ilminguid (tiibeti meditsiini terminoloogias “Tuule” tuule energiat). Digestin hommikul ja Nervotonin õhtul preparaatide kombinatsioon aitab üle saada kehvast seedeprotsessist ja pingelisest eluviisist tingitud väsimusest, raskustundest, jõuetusest. Samuti ärevusest seedimise ja närvisüsteemi tasandil.

Tervisekomplekt = 1 Padma Nervotonin + 1 Padma Digestin.

 

Padma Nervotonin

Kuidas PADMA Nervotoninit kasutada?

Võtta 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit õhtul klaasi sooja veega, kui arst ei ole määranud teisiti. Parim viis on võtta kapslid 1 tund enne hommikusööki ja 1 tund pärast õhtusööki koos võimalikult kuuma liha- või köögivilja puljongiga. PADMA Nervotonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Mida PADMA Nervotonin sisaldab?

1 kapsel sisaldab: mombinipuu (Choerospondias axillaris (Roxb.) Burtt & Hill), harilik guajakipuu (Guaiacum coulteri Gray)., tinditerminaalia (Terminalia chebula Retz) lõhna-soojumikas (Saussurea costus (Falc.) Lipschitz), muskaatpähkel ( Myristica fragrans Houtt.), haisev vaiguputk ( Ferula assa-foetida L.), nelk (Syzygium aromaticum (L.) Merril et L.M.Perry), india villapuu (Bombax ceiba L.), viirukipuu (Boswellia carteri Birdw.), põld-lambalääts (Trigonella foenum- graecum L.), paakumisvastane aine: kaolin. Kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.)

Padma Nervotonin ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit

Tootja: Padma AG Switzerland

Loe veel ka tootja lehelt ->

 

Padma Digestin

Kuidas PADMA Digestinit kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi sooja veega. PADMA Digestini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Mida PADMA Digestin sisaldab?

Päevane annus 6 kapslit sisaldab: granaatõun (Punica Granatum L.) , ingver (Alpinia officinarum Hance) , kapsel: želatiin  paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose), pikk pipar (Piper longum L.) , kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) , kaneel (Cinnamomum aromaticum Nees). Ränidioksiid (Silica colloidalis anhydrica) .

Padma Digestin ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit

Tootja: Padma AG Switzerland

Loe veel ka tootja lehelt ->

Kaido

Tiibeti, aga ka kogu orientaalmeditsiini fundamentaalne seisukoht tugeva immuunsüsteemi ülesehitamiseks on tugev seedekuumus ning rahulik närvisüsteem. Tugev seedekuumus suudab haigustekitajad neutraliseerida ning teisalt söödud toidust kvaliteetselt keharakke (k.a immuunsüsteemi otseselt kaasatud rakud) üles ehitada.

Rahulik närvisüsteem eeldab tasakaalus "tuule" elementi, mis ei lase kehale kahjulikel protsessidel aktiveeruda: algavad või akuutsed, kroonilised põletikud ehk tuule energia poolt üles puhutud tule element ning tuulega veelgi külmemaks muudetud jahedad patoloogiad, nagu tursed, mitmed tsüstid ja kasvajad).

Siin on komplekt Tiibeti farmakoloogilistest lahendustest nende kahe algpõhjuse tasakaalustamiseks. Padma Digestin tõstab seedekuumust ja Nervotonin rahustab närvisüsteemi.

Lugemist