Padma Digestin ja Nervotonin 1+1

Seede- ja närvisüsteemi toetamiseks ja tasakaalustamiseks

37.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Padma Digestin ja Nervotonin 1+1

Tiibeti arstid on tõdenud pärast siinsete inimeste haigustega lähemalt tutvumist, et lääne inimese peamised tervise probleemid algavad sellest, et nad mõtlevad liiga palju ja söövad liiga palju.

Padma Digestin suurendab seedevõimekust, aitab seedimatuse ja puhituste puhul. Padma Nervotonin vähendab liigsest mõtlemisest, närvilisusest, stressist ja pingest tulenevaid ilminguid (tiibeti meditsiini terminoloogias “Tuule” tuule energiat). Digestin hommikul ja Nervotonin õhtul preparaatide kombinatsioon aitab üle saada kehvast seedeprotsessist ja pingelisest eluviisist tingitud väsimusest, raskustundest, jõuetusest. Samuti ärevusest seedimise ja närvisüsteemi tasandil.

Tervisekomplekt = 1 Padma Nervotonin + 1 Padma Digestin.

 

Padma Nervotonin

Kuidas PADMA Nervotoninit kasutada?

Võtta 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit õhtul klaasi sooja veega, kui arst ei ole määranud teisiti. Parim viis on võtta kapslid 1 tund enne hommikusööki ja 1 tund pärast õhtusööki koos võimalikult kuuma liha- või köögivilja puljongiga. PADMA Nervotonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Mida PADMA Nervotonin sisaldab?

1 kapsel sisaldab: mombinipuu (Choerospondias axillaris (Roxb.) Burtt & Hill), harilik guajakipuu (Guaiacum coulteri Gray)., tinditerminaalia (Terminalia chebula Retz) lõhna-soojumikas (Saussurea costus (Falc.) Lipschitz), muskaatpähkel ( Myristica fragrans Houtt.), haisev vaiguputk ( Ferula assa-foetida L.), nelk (Syzygium aromaticum (L.) Merril et L.M.Perry), india villapuu (Bombax ceiba L.), viirukipuu (Boswellia carteri Birdw.), põld-lambalääts (Trigonella foenum- graecum L.), paakumisvastane aine: kaolin. Kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.)

Padma Nervotonin ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit

Tootja: Padma AG Switzerland

Loe veel ka tootja lehelt ->

 

Padma Digestin

Kuidas PADMA Digestinit kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi sooja veega. PADMA Digestini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Mida PADMA Digestin sisaldab?

Päevane annus 6 kapslit sisaldab: granaatõun (Punica Granatum L.) , ingver (Alpinia officinarum Hance) , kapsel: želatiin  paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose), pikk pipar (Piper longum L.) , kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) , kaneel (Cinnamomum aromaticum Nees). Ränidioksiid (Silica colloidalis anhydrica) .

Padma Digestin ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit

Tootja: Padma AG Switzerland

Loe veel ka tootja lehelt ->

Padma Nervotonin

Stressile vastupidavus ja sisemine emotsionaalne tasakaal sõltub tiibeti meditsiini kohaselt tuule (rLung) energiast. Närvisüsteemi tasakaalutus avaldub ärevuse, kergesti ärrituvuse, vähese stressitaluvuse, närvilisuse või, vastupidi, energiapuuduse ja apaatiana. Tuuleenergia (rLung) on nende emotsionaalsete sümptomitega vastastikuses sõltuvuses, mille tulemusena võib inimene kannatada järgmiste kaebuste all:

• Unetus, katkendlik uni öösiti või raskused magama jäämisel
• Raskused ärkamisega või hommikune väsimustunne, ei suuda välja puhata
• Sage ärevustunne, seletamatud hirmud
• Kergesti ärritumine, närvilisus
• Domineerib depressiivse meeleolu, sisemine rahutus, kurnatuse tunne, kurbus, jt meeleoluhäired
• Keskendumisraskused, häiritus, hajameelsus
• Sagedased kaela- ja õlapiirkonna lihaspinged, peavalud ja raskuse ja ebamugavustunne rinnakupiirkonnas

Tiibeti ravitarkuste kohaselt taastab Srogzin retseptid leiduvate taimede kombinatsioon sisemise rahu ja tasakaalu läbi vähenenud ärrituvuse, parema tähelepanuvõime, kõrgema unekvaliteedi, stressitaluvuse, selgema mälu ning kurnatuse ja apaatia vähenemise.

 

Mis on PADMA Nervotonin ja millal seda kasutada?

PADMA Nervotonin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Srog ‘zin 10”(hääldusega: Sogzin). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul kootav maitse (kokkutõmbav, kuivatav efekt suus) ja soojendavad omadused. See on väga oluline tuule (Lung) energia tasakaalustamiseks ja raviks meie kehas. Retseptil “Srog ‘zin 10”  on närve tugevdavad ja rahustavad omadused. Seda kasutatakse leevendamaks närvilisust, ärrituvust, rahutust ja närvipinget, keskendumisraskusi, aga ka uinumisraskusi ja unekvaliteedi langust.

 

Millal peaks PADMA Nervotonini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Nervotoninit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Nervotoninit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Nervotonin kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Nervotonini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Nervotonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Nervotonin kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

 

Padma Digestin

Kas teie kõht tundub „külm“ ja seedimine aeglane? Kas te tunnete rasket ja külma tunnet maos ja seedetraktis, eriti pärast toore ja töötlemata toidu tarbimist, nagu toored juur ja puuviljad,piim, juust, külmad joogid? Kui jah, siis PADMA Digestin võib olla teile loomulikuks toidutäienduseks. Tiibeti taimsed kapslid stimuleerivad „medrod“ (seedekuumust) ja vastavalt tiibeti vaatele kergendavad ebamugavust seedimisel.

Vastavalt tiibeti tervisekäsitlusele suurendavad tooreste ja külmade toitude tarbimine, välised tingimused, nagu külm ja niiske ilm, ja vähene liikumine Badkan ( niisket lima) energiat seedesüsteemis, mis omakorda viib tasakaalutuseni seedesüsteemis.

Kui on märgata „tuntavat“ külmatunnet kehas ja jäsemetes, siis medrod (seedekuumus) on kehas jahtunud ja rõske. Selle tulemusel võivad seedeprotsessid aeglustuda ja venida.  Võib tekkida „ täis“ tunne kõhus. See tähendab et seedesüsteemis on aktiveerunud külm tuul, mis omakorda vähendab elujõudu, vitaalsust ja ka seksuaalset võimekust.

 

PADMA Digestin põhineb sajanditepikkusel Tiibeti tarkusel ja sisaldab täpselt doseeritud koostisosi. Need mõjutavad positiivselt medrodi (seedekuumust) ja hoiavad seda tasakaalus. Tugev medrod lagundab korralikult allaneelatud toitu,  võimaldades kehal taastada tasakaal.

 

PADMA Digesinil on soojendavad omadused ja ta tasakaalustab Badkanit ( lima ehk maa ja vee energia kombinatsiooni).

 

PADMA Digestini peamine komponent on granaatõunaseemned, mis on iseäranis hea medrodi (seedekuumuse) tõstmiseks

Tiibeti meditsiini järgi on seedekuumus kõikide keha koostisosade terve ja elujõulise toimimise põhialuseks. Tugev seedekuumus, ehk seedimise ja ainete omastamise võimekus on eeldus tugevale immuunsusele, seksuaalsele võimeksusele ja pikale ning tervele elueale.

 

Mis on PADMA Digestin ja millal seda kasutada?

PADMA Digestin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Se ‘bru 5”(hääldus: Sedru 5). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul seedekuumust tõstvad ja tasakaalustavad omadused. Seedimise kvaliteet sõltub Tiibeti meditsiini seisukohalt suures osas toimivast lima (Badkan) energiast ja piisavast seedekuumusest. Limaenergia tasakaalutus avaldub raskustundena mao ja soolestikupiirkonnas, puhitustena, aeglase ainevahetusena, halva söögiisuna, väsimuse ja loidusena. Antud retsepti “Se ‘bru 5” kasutatakse traditsiooniliselt seedimise toetamiseks, maotegevuse parandamiseks, söögiisu parandamiseks (k.a. haigustest taastumise perioodil). Keha soojendamiseks.

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab “Se ‘bru 5” väga mitmeid koostisosi, mis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide juures (mitmesihtmärgiline kontseptsioon). Erinevad komponendid toetavad üksteise toimet (sünergiat) ning samal ajal on igasugused võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud. Keha on seeläbi võimeline säilitama palju erinevaid iseregulatsiooni impulsse, mis on organismi tasakaalu aluseks.

 

Millal peaks PADMA Digestini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Digestinit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Digestinit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Digestint kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Digestini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Digestini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Digestini kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Digestinit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

 

Kaido

Tiibeti, aga ka kogu orientaalmeditsiini fundamentaalne seisukoht tugeva immuunsüsteemi ülesehitamiseks on tugev seedekuumus ning rahulik närvisüsteem. Tugev seedekuumus suudab haigustekitajad neutraliseerida ning teisalt söödud toidust kvaliteetselt keharakke (k.a immuunsüsteemi otseselt kaasatud rakud) üles ehitada.

Rahulik närvisüsteem eeldab tasakaalus "tuule" elementi, mis ei lase kehale kahjulikel protsessidel aktiveeruda: algavad või akuutsed, kroonilised põletikud ehk tuule energia poolt üles puhutud tule element ning tuulega veelgi külmemaks muudetud jahedad patoloogiad, nagu tursed, mitmed tsüstid ja kasvajad).

Siin on komplekt Tiibeti farmakoloogilistest lahendustest nende kahe algpõhjuse tasakaalustamiseks. Padma Digestin tõstab seedekuumust ja Nervotonin rahustab närvisüsteemi.

Lugemist