Padma Hepaten

Põletikud, maksaprobleemid, akne, alkoholism, hepatiit.

21.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Padma Hepaten

Padma Hepaten on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel, Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept  Bras bu 3 thang(hääldus: Drebu Sum Thang).

Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul jahutavad omadused ja tasakaalustab “kolme põhienergiat”, millest inimene koosneb: tuul, tuli ja lima (vee ja maa energia kooslus). “Bras bu 3 thang” parandab tule energia ja kehasoojuse liikumist ja tasakaalu. Seda kasutatakse kahjustatud või halvenenud maksafunktsiooni puhul (näiteks pärast hepatiiti), aga ka sapipõie põletiku järel. Halvenenud maksa funktsioon võib avalduda mitmete erinevate sümptomitena: äkiline väsimus, isupuudus, peavalud, puhitused, depressiivsed meeleolud. “Bras bu 3 thang” stimuleerib pehmelt soolestiku ja teiste siseorganite tööd.

Maksa töö häired ning risk põletike tekkeks sõltub tiibeti pärimusmeditsiini kohaselt tule ehk
sapi energiast mKrsipa (hääldus: Tripa). Viimase tasakaalutus võib avalduda
järgmiste sümptomitena:

  Hepatiit, sapipõie põletik
  Sügelemine liigeste piirkonnas ja nahal
  Palavik, põletikud,
  Kõrvetised, janu, iiveldus, sapivedeliku oksendamine
  Apaatia, ebamugavustunne kuuma käes ja kuumatunne kehas
  Vistrikud, nt. puberteedieas ilmnevad nahahädad
  Naistel üleminekueas tekkivad kuumahood

Tiibeti ravitarkuste kohaselt aitab see kolme taime segu “Drebu sum thang” leevendada põletikke ja B-hepatiidiga kaasnevaid sümptomeid, puhastada maksa ja verd. Taimesegu on kergelt lahtistava toimega.

Väga hea gripi ja külmetushaiguste algusfaasi nähtude leevendamiseks. Kutsutakse ka eliksiiriks, mis noorendab ja tasakaalustab kehaenergiaid. Leevendab palavikku ja väsimust.

 

Millal peaks Padma Hepateni võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

Padma Hepateni ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas Padma Hepateni võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi Padma Hepaten kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on Padma Hepateni võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole Padma Hepateni kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks Padma Hepaten kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Hepateni pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas Padma Hepateni kasutada?

Võta 2 kapslit hommikul 1 tund enne hommikusööki ja 2 kapslit õhtul 1 tund pärast õhtusööki. Vajadusel 1 – 2  kapslit ka enne lõunasööki. PADMA Hepateni päevase koguse võib võtta ka korraga ühel ajal. Padma Hepateni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Algavate ja akuutsete külmetushaiguse sümptomite korral hea juua Padma Hepateni kuuma keedust, kus kruusitäies vees on 10 minutit tasasel tulel keedetud 6 Padma Hepateni kapslist välja valatud taimesegu. Joomise ajal ja pärast seda püsida sooja teki all kuni keha hakkab higistama.

 

Mida Padma Hepaten sisaldab?

Koostisosad: tindipähkel (Terminalia chebula Retz.), amalaki õislehik (Phyllanthus emblica L.), siiami terminaalia ( Terminalia bellirica (Gaertn.) Roxb.). Kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.)

Sisaldab ainult looduslikke komponente.

 

Netokogus: 31 g = 60 kapslit

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

Koostisosad

Amalaki Õislehik ehk Amla

Hindi keeles nimetatakse seda taime Amla, sanskriti keeles Amalaki ning tiibeti keeles Kyurura. Indias peetakse Amlat pühaks just marja raviomaduste tõttu. Parim viis nende omastamiseks on amla tee, mis on üks tõhusamaid vahendeid paljude vaevuste raviks.

Amla erkrohelistes marjades on koos terve apteek, sisaldades kaheksa korda rohkem C-vitamiini kui apelsin ja umbes 17 korda rohkem antioksüdante kui granaatõun. Lisaks leidub taimes rauda ja kaltsiumi jm. organismi toimimiseks olulisi mikrotoitaineid.

Tiibeti meditsiin, mis on kogemuspõhiste teadmiste baasil välja selgitanud erinevatele looduslike ainete maitsete ravipotentsiaali, peab Amalaki Õislehikut (ehk tiib.k  Kyururat) väga hinnaliseks selle tõttu, et temas on täielikus tasakaalus esindatud nii magus, hapu, terav kui kibe maitse.

Amalaki Õislehikut on hinnatud ajalooliselt erinevate rahvaste traditsioonilises ravikunstis ning temas leiduvate mitmesuguste mineraalide ja vitamiinide külluse tõttu on tänapäeval ka teaduslikult kinnitust leidnud väga paljud kasulikud toimed keha tervistumiseks.

Kuidas Tiibeti meditsiini tervisetooteid kasutada?

Loe siit

Lugemist