Padma Hepaten

Terve maksa ja tugeva seedimise heaks

21.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Padma Hepaten

Padma Hepaten on taimne toidulisand, mis avaldab toetavat mõju maksa normaalsele toimimisele ja rasvade paremale seedimisele

Padma Hepaten on klasskaline Tiibeti retsept  Drebu Sum Thang.

Tiibeti retsept Drebu Sum Thang 

Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul jahutavad omadused ja tasakaalustab “kolme põhienergiat”, millest inimene koosneb: tuul, tuli ja lima (vee ja maa energia kooslus). Drebu Sum Thang parandab tule energia ja kehasoojuse liikumist ja tasakaalu. Seda kasutatakse kahjustatud või halvenenud maksafunktsiooni puhul (näiteks pärast hepatiiti), aga ka sapipõie põletiku järel. Halvenenud maksa funktsioon võib avalduda mitmete erinevate sümptomitena: äkiline väsimus, isupuudus, peavalud, puhitused, depressiivsed meeleolud. Drebu Sum Thang stimuleerib pehmelt soolestiku ja teiste siseorganite tööd.

Maksa töö häired ning risk põletike tekkeks sõltub tiibeti pärimusmeditsiini kohaselt tule ehk
sapi energiast  Tripa. Viimase tasakaalutus võib avalduda järgmiste sümptomitena:

  Hepatiit, sapipõie põletik
  Sügelemine liigeste piirkonnas ja nahal
  Palavik, põletikud,
  Kõrvetised, janu, iiveldus, sapivedeliku oksendamine
  Apaatia, ebamugavustunne kuuma käes ja kuumatunne kehas
  Vistrikud, nt. puberteedieas ilmnevad nahahädad
  Naistel üleminekueas tekkivad kuumahood

Tiibeti ravitarkuste kohaselt aitab see kolme taime segu “Drebu sum thang” leevendada põletikke ja B-hepatiidiga kaasnevaid sümptomeid, puhastada maksa ja verd. Taimesegu on kergelt lahtistava toimega.

Väga hea gripi ja külmetushaiguste algusfaasi nähtude leevendamiseks. Kutsutakse ka eliksiiriks, mis noorendab ja tasakaalustab kehaenergiaid. Leevendab palavikku ja väsimust.

Koostisosad

tindipähkel (Terminalia chebula Retz.), amalaki õislehik (Phyllanthus emblica L.), siiami terminaalia ( Terminalia bellirica (Gaertn.) Roxb.). Kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.)

Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Toidulisand

Netokogus: 31 g = 60 kapslit

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

Päevane kogus sisaldab

  tinditerminaalia 2 kapslit 200 mg/4 kapslit 800mg
  amalaki õislehik 2 kapslit 100 mg/4 kapslit 400mg
  siiami terminaalia 2 kapslit 100 mg/4 kapslit 400mg
  vegetaarne kapsel taimne tselluloos 2 kapslit 96 mg/4 kapslit 384 mg
  koliinvesiniktartraat. 2 kapslit 54,45 mg/4 kapslit 217,8 mg
  paakumisvastane aine taimse päritoluga täielikult hüdrogeenitud rasv (raps), 2 kapslit 20 mg/4 kapslit 80 mg
  täiteaine mikrokristalne tselluloos 2 kapslit 19,6 mg/4 kapslit 78,4 mg
  ränidioksiid 2 kapslit 0,95 mg/4 kapslit 3,8 mg

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust ei ületataks. Toidulisandit ei kasutataks mitmekesise toitumise asendajana, Toodet hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostisosad

Amalaki Õislehik ehk Amla

Hindi keeles nimetatakse seda taime Amla, sanskriti keeles Amalaki ning tiibeti keeles Kyurura. Indias peetakse Amlat pühaks just marja raviomaduste tõttu. Parim viis nende omastamiseks on amla tee, mis on üks tõhusamaid vahendeid paljude vaevuste raviks.

Amla erkrohelistes marjades on koos terve apteek, sisaldades kaheksa korda rohkem C-vitamiini kui apelsin ja umbes 17 korda rohkem antioksüdante kui granaatõun. Lisaks leidub taimes rauda ja kaltsiumi jm. organismi toimimiseks olulisi mikrotoitaineid.

Tiibeti meditsiin, mis on kogemuspõhiste teadmiste baasil välja selgitanud erinevatele looduslike ainete maitsete ravipotentsiaali, peab Amalaki Õislehikut (ehk tiib.k  Kyururat) väga hinnaliseks selle tõttu, et temas on täielikus tasakaalus esindatud nii magus, hapu, terav kui kibe maitse.

Amalaki Õislehikut on hinnatud ajalooliselt erinevate rahvaste traditsioonilises ravikunstis ning temas leiduvate mitmesuguste mineraalide ja vitamiinide külluse tõttu on tänapäeval ka teaduslikult kinnitust leidnud väga paljud kasulikud toimed keha tervistumiseks.

Tiibeti traditsiooniliste taimesegude toimimine ja tulemused

Loe siit

Lugemist