Padma Nervotonin

Närvilisus, ärrituvus, unetus, rahutust, ärevushäireid.

18.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Padma Nervotonin

Padma Nervotonin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Sogzin 10”. Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul kootav maitse (kokkutõmbav, kuivatav efekt suus) ja soojendavad omadused. See on väga oluline tuule (Lung) energia tasakaalustamiseks ja raviks meie kehas. Retseptil “Sogzin 10”  on närve tugevdavad ja rahustavad omadused. Seda kasutatakse leevendamaks närvilisust, ärrituvust, rahutust ja närvipinget, keskendumisraskusi, aga ka uinumisraskusi ja unekvaliteedi langust.

 

Stress ja emotsioonid

Stressile vastupidavus ja sisemine emotsionaalne tasakaal sõltub tiibeti meditsiini kohaselt tuule (rLung) energiast. Närvisüsteemi tasakaalutus avaldub ärevuse, kergesti ärrituvuse, vähese stressitaluvuse, närvilisuse või, vastupidi, energiapuuduse ja apaatiana.

 

Tuuleenergia (rLung)

Tuuleenergia (rLung) on nende emotsionaalsete sümptomitega vastastikuses sõltuvuses, mille tulemusena võib inimene kannatada järgmiste kaebuste all:

  Unetus, katkendlik uni öösiti või raskused magama jäämisel
  Raskused ärkamisega või hommikune väsimustunne, ei suuda välja puhata
  Sage ärevustunne, seletamatud hirmud
  Kergesti ärritumine, närvilisus
  Domineerib depressiivse meeleolu, sisemine rahutus, kurnatuse tunne, kurbus, jt meeleoluhäired
  Keskendumisraskused, häiritus, hajameelsus
  Sagedased kaela- ja õla piirkonna lihaspinged, peavalud ja raskuse ja ebamugavustunne rinnakupiirkonnas

Tiibeti ravitarkuste kohaselt taastavad “Sogzin 10” retseptis olevad taimed sisemise rahu ja tasakaalu läbi vähenenud ärrituvuse, parema tähelepanuvõime, kõrgema unekvaliteedi, stressitaluvuse, selgema mälu ning kurnatuse ja apaatia vähenemise.

 

Millal peaks Padma Nervotonini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

Padma Nervotoninit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas Padma Nervotoninit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi Padma Nervotonin kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on Padma Nervotonini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole Padma Nervotonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks Padma Nervotonin kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage Padma Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas Padma Nervotoninit kasutada?

Võtta 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit õhtul klaasi sooja veega, kui arst ei ole määranud teisiti. Parim viis on võtta kapslid 1 tund enne hommikusööki ja 1 tund pärast õhtusööki koos võimalikult kuuma liha- või köögivilja puljongiga. Padma Nervotonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Mida Padma Nervotonin sisaldab?

Koostisosad: mombinipuu (Choerospondias axillaris (Roxb.) Burtt & Hill), harilik guajakipuu (Guaiacum coulteri Gray), mürobalaan (Terminalia chebula Retz), lõhna-soojumikas (Saussurea costus (Falc.) Lipschitz), muskaatpähkel (Myristica fragrans Houtt.), haisev vaiguputk ( Ferula assa-foetida L.), nelk (Syzygium aromaticum (L.) Merril et L.M.Perry), india villapuu (Bombax ceiba L.), viirukipuu (Boswellia carteri Birdw.), põld-lambalääts (Trigonella foenum- graecum L.), paakumisvastane aine: kaolin. kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.

Kapslid ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

Koostisosad

Muskaatpähkel

Ravib tuule ehk stressi haigusi ja südamehäireid ning leevendab depressiooni ja kurbust

Nelk

Ravib elukanali häireid, tuult ehk stressi, parandab seedimist ja isu ning taastab maksa ja mao soojuse

India villapuu

Kasutatakse kopsude, maksa ja südame kuumaprobleemide korral

Lõhna-soojumikas

Kasutatakse vere ja tuule ja vaimsete tasakaalutuste puhul,

Kuidas Tiibeti meditsiini tervisetooteid kasutada?

Loe siit

Lugemist