Tiibeti traditsiooliste taimesegude toimimine ja tulemused

Looduslikud taimesegud ja pärimus säästab kõige hea juures enamjagu meie keha ka kõrvaltoimetest. Ta on leebem ja pikemaajalisema mõjuga.
Samas vajab ta ka pikka meelt ja kannatlikust. On segusid, mis aitavad akuutse probleemi puhul, nt külemtus sabast kinni saamisel või närvilisuse, ärevuse puhul.
Paljud  taimesegud vajavad pikemaajalise tulemuse saamiseks rahulikku ja meelekindlat manustamist mitme kuu või isegi poole aasta vältel.

Tänapäeva kiire elutempoga harjunud inimene eeldab kõiges kiireid tulemusi ning kohest nähtavat mõju. Osati on sellega meid ära harjutanud ka moodsad keemiliselt sünteesitud akadeemilise meditsiini ravimid, mis on tihtipeale akuutselt rasketes olukordades väga asjakohased, kuid omavad pahatihti ka väga tugevaid kõrvaltoimeid.

Tiibetlaste eluviisi juurde kuulub sageli teatud taimesegude võtmine vastavalt oma tervise eripärale ja tendentsidele pikemate perioodide vältel kogu elu jooksul – eesmärgiga mitte haigesks jääda.

Eesmärgiga lasta mitte tasakaalutustel välja kujuneda haiguseks. Hea tohter endale on see, kes ei jäägi haigeks ning selles aitavad teda õiged taimesegud tervisliku toitumise kõrval.

Seega soovitame Sulle lisaks Sorig.ee leheküljel olevatele toidulisanditele ka meelekindlust ja püsivust nende võtmisel ning kannatlikust mitte oodata liiga kiireid tulemusi.