Viiruk Lung Poe

Unetus, närvilisus, keskendumisraskused, stress, meeleoluhäired.

7.00 

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Viiruk Lung Poe

Lung Poe viiruki retsept on koostatud palju sajandeid tagasi Bhutani arstide poolt, leevendamaks unetust, närvilisust jm. stressi ilminguid. “Lung Poe” tähendab Bhutani keeles “rahustav”.
Viiruk koosneb 21st aromaatsest koostisosast. Punane ja valge sandlipuu on tuntud oma rahustava ja meeldiva aroomi poolest. Muskaatpähkel, mille tervendav mõju stressile on laialt tuntud nii Bhutani kui Tiibeti traditsioonilises meditsiinis. Mürr on hinnatud vaik, mille kasutamisest tervendamisel on teateid juba iidsetest aegadest.

Koostisosad:

muskaatpähkel (Myristica fragrans), mürr (Genus Commiphora), kardemon (Elettaria cardamoum), kotkapuu (Aquillaria agarlloch), nelk (Syzygium aromaticum), must kardemon (Amommum subullatum). jt.

Kasutamine: 

Süüta viirukipulk välgumihkli või kauem põleva pika tikuga. Kui lahtine leek on kustunud ning viiruk on jäänud hõõguma aseta see kuumakindlale viirukialusele tuha- või liivapadjale. Võib torgata viirukipulga ka püsti liivakuhjakese sisse. Lase viirukil alusel suitseda, kuni ta on ära põlenud või kustuta hõõguvat otsa liivapadja sisse.

Tähelepanu! Viiruki põletamisel jälgi tuleohutusnõudeid.

Pakis: 30 viirukipulka

Viirukipulga pikkus: 9,5 cm

Tootja: Chimi Poe Jorkhang, Dechencholing, Thimphu, Bhutan.

Lugemist