Viiruk Jaaju Poe

Viiruk Jaaju Poe

Pika eluea rituaalid ja ennete loomine, naha ja närvisüsteemi haigused, veekeskkonna ja kliima tasakaalustamine. Ruumide puhastamine ja vaimsete praktikate toetamine.

10.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Viiruk Jaaju Poe

Selle viiruki retsept ulatub rohkem kui 1000 aasta taha.

Budistlikus traditsioonis kasutatakse seda pika eluea rituaalide juures. Samuti looduse ja keskkonna rahustamiseks, tasakaalustamiseks, lepitamiseks.

Tiibeti ja Bhutani uskumuste kohaselt on see sobilik lepitusannetus veevaimudele – Naagadele (kLu) – kes vastutavad taimede õitsengu ja viljakuse eest ning tagavad vee ja ilmastiku tasakaalu looduses. Samas kannatavad Naagad väga inimtegevuse tulemusel tekkinud keskkonna saastatuse ja reostuse tõttu. Olles häiritud, võivad nad provotseerida erinevaid äärmuslikke ilmastikutingimusi ja ka teatud liiki haigusi (nahahaigused, liigeste probleemid, närvisüsteemi ja psüühikahäired, turded jm). Naagadega hea läbi saamine on idamaades ja eriti Himaalaja rahvaste hulgas väga tähtis.
JaaJu Poe viirukit on hea kasutada õues, soovides kõikidele harmooniat, meelerahu ja head õnne.

See on sobilik joogaharjutuste ja meditatsiooni ajal toetava keskkonna loomiseks.

Koostis:

Must kadakas (Juniperus Indica Bertol), nelk (Syzygium aromaticum (L) Merrill et Perry), kaneel (Cinnamomum zeylanicum Nees), must dammar (Canarium strictum Roxb), nard ( Nardostachys grandiflora DC). jt.

Kasutamine: 

Süüta viirukipulk välgumihkli või kauem põleva pika tikuga. Kui lahtine leek on kustunud ning viiruk on jäänud hõõguma aseta see kuumakindlale viirukialusele tuha- või liivapadjale. Võib torgata viirukipulga ka püsti liivakuhjakese sisse. Lase viirukil alusel suitseda, kuni ta on ära põlenud või kustuta hõõguvat otsa liivapadja sisse lämmatades.

Tähelepanu! Viiruki põletamisel jälgi tuleohutusnõudeid.

Pakis: 30 viirukipulka

Viirukipulga pikkus: 20 cm

Tootja: Chimi Poe Jorkhang, Dechencholing, Thimphu, Bhutan.

 

Lugemist