Liigesed

Liigesed Liigesed

Liigesed vajavad enamjagu sooja. Sestap tasub mitte traumadest tingitud liigesevalude puhul toetada neid soojade kompressidega, soojendavate tugisidemetega. Alahinnata ei tasuks ka termopesu üleriiete all.

Liigesevalul võib olla erinevaid põhjuseid, ent sagedaseim on liigese kulumine – osteoartroos. Lihasjõu nõrgenemine, liigesvedeliku vähenemine, luuhõrenemine ehk osteoporoos ja muutused kõhrkoes viivad kõhrede jäigastumise, liikumisulatuse vähenemise ja valudeni.

Ka reumatoidartriit põletikulise protsessina, millesse võivad olla kaasatud kõhred, kõõlused, lihased ja mitmed erinevad liigesed korraga, võib tekitada valusid.
Tiibeti meditsiinist võid abi leida siit:

 • PADMA Basic

  PADMA BASIC on traditsioonilise tiibeti meditsiini kogemustel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”.

  19.00 
 • Padma Rheutonin

  Klassikaline retsept Tiibeti  Le tre 5, mida kasutatakse liigese- ja lihasvalude ning ägedate reumaatiliste sümptomite puhul.

   

  22.00 
 • Sorigi artriidiõli

  Artriidiõli, tiibeti keeles Drum-Bui Dzjug-Num, leevendab artriidist ja reumast põhjustatud vaevusi.

  10.00 
 • Sorigi Aru Salv

  Leevendab külmatunnet, gripi sümptome, peavalu, lihas- ja liigesevalu, väljaväänamisest tingitud valu, sügelust, putukahammustusi.

  7.00