Totaalne paast kehale, kõnele ja meelele 23-25 aprill 2021 KOHAD TÄIS

Totaalne paast kehale, kõnele ja meelele 23-25 aprill 2021 KOHAD TÄIS

Paastulaager autentsete Tiibeti pärimusmeditsiini põhimõtete alusel.

Kirjeldus

Totaalne paast kehale, kõnele ja meelele 23-25 aprill 2021

Selles totaalset puhkust andvas paastulaagris võimaldame taastumist ja puhastust mitte ainult keha seedesüsteemile, vaid vabastame vaikides igapäevasest koormusest ka oma kõneorganid. Meie meel saab omakorda leevendust tõhusate tiibeti jooga- ja meditatsiooniharjutustega.

Kehaline paastumine toimub tiibeti meditsiini õpetuste alusel, arvestades iga osaleja kehatüüpi ja tervislikku seisundit. Keha seisundist annavad selgust osaleja poolt kaasa võetud hommikune uriinianalüüs, pulss ja keha vaatlus selleks välja õppinud korraldajate poolt.

Paastu ajal ei sööda küll tahket toitu, kuid teatud kehaenergiate tasakaalus hoidmiseks pakutakse piiritletud koguses mõningaid taimseid mahlu ja puljongit ning spetsiaalseid verd ja maksa puhastavaid tiibeti iidsete retseptide alusel koostatud taimepulbreid. Nõnda toimides püsib organism koormusvabal perioodil tasakaalus ning paastu tulemused on püsivamad. Kõnepaastu kogeme laupäeval ja pühapäeva ennelõunal, puhastades oma häält igapäevaelu liigsest rääkimisest ja meie argielus pahatihti ette tulevast tühjast jutust vaid selleks ettenähtud hääleharjutustega.

Meele rahustamiseks ja laadimiseks on laagri arsenalis paljud tiibeti visualisatsiooni- ja hingamisharjutused, mis on jõukohased ning tõhusad nii algajatele, kui ka vaimsete praktikatega tihedalt kokku puutuvatele osalejatele. Turgutame keha joogatundide ning meditatiivse matkaga.

Lisaks pakume eelregistreerimisel tiibeti manuaalteraapiaid ja massaaži.

Juhendajad:

Laagrit viivad läbi tiibeti meditsiini terapeudid Kaido ja Silva Soobik (Õppinud International Academy for Traditional Tibetan Medicine (IATTM), dr. Nida Chenagtsangi käe all Hispaanias ja Prantsusmaal)

Algus:

Laager algab 23. aprillil kell 18.00

Laager lõppeb 25.aprillil kell 14.00

Ööbimine:

Ööbimine toimub Men Lingi maakeskuses, voodites, valgete linade vahel. Meil on kahe-, viie- ja kuuekohalised mugavad punaste vaipadega elegantsed toad.

Hind:

135 eurot, millest 35 eurot jääb loobumise korral tagastamatuks.

Laagrinädala alguses saadame teile kirja ettevalmistuste ja kohale tulemise kohta.

Lisainformatsioon:

silva (ättt) tibetmed.ee Tel: 5166646

Lugemist