Oleme ajutiselt suletuud kuni 3 juuni We are temporarily closed until 3 June

22-24 aprill Totaalne paast kehale, kõnele ja meelele

149.-

Äriklient (KM kohuslane), vali alt ärikliendi valik.
Majutus
Koolitus sisaldab ööbimiskohta
Paastuhooaeg

Kirjeldus

Totaalne paast kehale, kõnele ja meelele 22.-24. aprillil 2022

Selles totaalset puhkust andvas paastulaagris võimaldame taastumist ja puhastust mitte ainult keha seedesüsteemile, vaid vabastame vaikides igapäevasest koormusest ka oma kõneorganid. Meie meel saab omakorda leevendust tõhusate tiibeti jooga- ja meditatsiooniharjutustega.
Kehaline paastumine toimub tiibeti meditsiini õpetuste alusel, arvestades iga osaleja kehatüüpi ja tervislikku seisundit. Keha seisundist annavad selgust osaleja poolt kaasa võetud hommikune uriinianalüüs, pulss ja keha vaatlus selleks välja õppinud korraldajate poolt. Paastu ajal ei sööda küll tahket toitu, kuid teatud kehaenergiate tasakaalus hoidmiseks pakutakse piiritletud koguses mõningaid taimseid mahlu ja puljongit ning spetsiaalseid verd ja maksa puhastavaid tiibeti iidsete retseptide alusel koostatud taimepulbreid. Nõnda toimides püsib organism koormusvabal perioodil tasakaalus ning paastu tulemused on püsivamad.

Kõnepaastu kogeme laupäeval ja pühapäeva ennelõunal, puhastades oma häält igapäevaelu liigsest rääkimisest ja meie argielus pahatihti ette tulevast tühjast jutust selleks ettenähtud hääleharjutustega.

Meele rahustamiseks ja laadimiseks on laagri arsenalis paljud tiibeti visualisatsiooni- ja hingamisharjutused, mis on jõukohased ning tõhusad nii algajatele, kui ka vaimsete praktikatega tihedalt kokku puutuvatele osalejatele. Turgutame keha joogatundide ning meditatiivse matkaga.

Lisatasu eest on võimalik saada tiibeti manuaalteraapiaid ja massaaži.

Kellele paastumine sobib?

Paastumine on soovitatav tervise säilitamiseks ning bioloogilise vananemise tempo aeglustamiseks enamikele meist. Eriti siis, kui inimene ei omasta toitaineid, on söönud liialt õliseid ja rammusaid toite. Samuti kui tal on lihas- ja liigesjäikused (tiibeti meditsiini kohaselt liigsest tuule energiast põhjustatuna), sage nakkushaiguste põdemine, sage urineerimine, kasvajad, artriit, põrnavaevused, kõrivaevused, südame-veresoonkonnahaigused, kõhulahtisust ja oksendamist põhjustavad põletikud (palavikud), letargia, kehv isu, kõhukinnisus, uriinipeetus, rasvumine.
Paastumine selitab ja teravdab meeli, annab kehale kergust, ergutab isu, annab energiat ja elujõudu, reguleerib nälga ja janu ning reguleerib siseorganite tööd.

Siiski mõnel juhul on paastumine vastunäidustatud: näiteks, kui inimene on liiga nõrk ja (haigusest) kurnatud. Samuti ei ole täispaast mõistlik alaealistele ning rasedatele. Sel juhul tuleks teha leebet puhastavat ravi.

Ööbimine:

Ööbimine toimub Men Lingi maakeskuses, voodites, valgete linade vahel. Meil on kahe-, viie- ja kuuekohalised mugavad punaste vaipadega elegantsed toad.

Juhendajad:

Paastulaagrit viivad läbi tiibeti meditsiini terapeudid Kaido ja Silva Soobik (Õppinud International Academy for Traditional Tibetan Medicine (IATTM) dr. Nida Chenagtsangi käe all Hispaanias ja Prantsusmaal ning töötanud igapäevaselt tiibeti meditsiini vallas viimased 15 aastat) Silva Soobik on omandanud Tartu Tervishoiukõrgkoolis toitumisnõustaja eriala.

Hind:

Hind: 149 eurot, millest 35 eurot jääb loobumise korral tagastamatuks.

Käibemaksukohuslasel lisandub hinnale käibemaks.

Osalemisest loobumise tingimused:

Kui ilmneb, et laagrisse ei ole võimalik tulla, siis palume sellest võimalikult vara teatada e-kirjas silva (ätt) tibetmed.ee. Pakume võimaluse osaleda mõnes teises laagris või tagastame tasutud makse põhiosa. 35 eurot, jääb broneerimistasuna tagastamatuks.

Lisainformatsioon:

silva (ättt) tibetmed.ee Tel: 5166646

Lugemist