Sorigi Viie Nektari Vanniteraapia segu

Traditsiooniline Tiibeti vanniteraapia mitmete krooniliste probleemide leevendamiseks

20.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Sorigi Viie Nektari Vanniteraapia segu

Sorigi Viie Nektari Vanniteraapia segu aitab leevendada vaimset rahutust, keha füüsilisi pingeid, toimib kui keha noorendaja. Aitab pikendada eluiga ja parandada jumet. Leevendab jäsemete jäikust, mis on tingitud podagrast, artriidist ja jalalihaste tursest tingitud kõõluste ja sidemete ebanormaalsusest.
Aitab leevendada seljakõverust, luude suurenemist ja epilepsiast ning närvihäiretest tingitud halvatust, lihaste kurnatust, lihaste degeneratsiooni ja veenilaiendeid.

Teraapia on eriti efektiivne krooniliste haiguste puhul, nagu lümfihäiretest põhjustatud nahaprobleemid, nekroos, pahaloomulised haavandid, elutähtsate ja veresoonte haavandid, mürgistused, pikaajalisest häirest tingitud tursed, menstruaaltsükli häired ja naha karedus.

Kasutamine:

Avage pakend ja võtke taimekottkott välja. Kuumutage taimesegu vaiksel tulel  koos pakendiga 4 liitris vees, laske tõmmata 20 minutit. Lisage saadud tinktuur sooja vannivette. Võtke vanni mitte rohkem kui 30 minutit. Kui tunnete ebamugavust, jahutage esmalt pead ja otsaesist. Kui ebamuguavustunne siiski jätkub lõpetage protseduur ja jätkake järgmisel päeval.. Kohe pärast seanssi mähkige end sooja teki sisse. Ühte pakendit saab kasutada kuni viis korda.

Pärast kasutamist kurnake taimekott ja pange taldrikule ja asetage külmkappi.

Tähelepanu:

Seda teraapiat ei tohi kasutada kui on tegemist külmetushaiguste, palaviku, kroonilise põletiku ja üldise veepeetusega.

Koostisosad: 

Rhododendron (Rhododendron sp.), Puju ( Artemisia sp.), Myriciaria squamosa, Kadakas (Juniperus squamata), Efedra (Ephedra sp.), Trona, Sulphur (Väävelhappe naatriumsool), Harilik Kuradisarv (Tribulus terrestris), Tüse Soorea (Shorea robusta), Kaltsiit.

Säilitamine: Kuivatage taimekott ja hoidke külmkapis

Netokogus: 250 gm

Tootja: Tiibeti Meditsiini – ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang. India

Lugemist