Sorigi Unetee

Unetus, ärevus, pikaajaline vaimne stress, kõrge vererõhk. 

8.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sorigi Unetee

Avasta rahulik ja tasakaalustav tee – Tiibeti meditsiini tarkusest inspireeritud lahendus unetuse, ärevuse ning kõrge vererõhu vastu!

Kas stress, liigne mõtlemine või kurnatus vaevab sind öösiti? Oleme loonud tee, mis põhineb Tiibeti meditsiini sajanditepikkusel tarkusel, et aidata sul leida unikaalne tasakaal ja rahulik uni.

Meie tee leevendab unetust, ärevust ja kontrollib kõrget vererõhku, tuues sinu päevadesse vajaliku tasakaalu. Tiibeti meditsiini kohaselt on unetuse põhjuseks tuule tasakaalutus (rLung), mis võib tekkida stressi, ületöötamise ja liigse mõtlemise tagajärjel. Selle tee unikaalne segu on loodud just selle tasakaalu taastamiseks.

Teesegu on mitte ainult rahustav ja lõõgastav, vaid ka kergelt põletikuvastane, aidates leevendada pikaajalist vaimset stressi. Oleme valinud hoolikalt koostisosad, et pakkuda sulle parimat Tiibeti meditsiini saavutuste kombinatsiooni.

Avasta tee, mis on rohkem kui lihtsalt jook – see on tee sinu heaolu ja rahuliku une poole. Luba endal kogeda rahu ja tasakaalu – alusta teekonda tervislikuma ja rahulikuma elu suunas koos meiega!

Valmistamine:

Lase teel tõmmata umbes 5 minutit piisava toime saavutamiseks. Juua vastavalt vajadusele. Püsiva tulemuse saavutamiseks kasutada igapäevaselt pikema aja jooksul.

Parima tulemuse saad, kui avad teekotikese, puistad potti ja keedad segu tasasel tulel 1,5 tassi koguses vees umbes 10 minutit ja jood soojalt. Võib lisada pruuni suhkrut või mett.

Tähelepanu!

Kui te kasutate mõnd teist ravimit, jätke ravimi võtmise ja tee joomisel vahele vähemalt 1 tund.

Koostisosad:

Harilik kardemon (Elettaria cardamomum), köömen (Carum ), pikkpipar (Piper longum), piim

Netokogus: 40g; 10 teepakikest

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Koostisosad

Harilik Kardemon

Tiibeti meditsiini järgi toetab maksa ja põrna tööd Aitab maoärrituse puhul. Soojendab neerusid. On keha soojendaja ja rahustaja

Tiibeti traditsiooniliste taimesegude toimimine ja tulemused

Loe siit

Lugemist