Sorigi Tiibeti viiruk

Vaimsed praktikad, rituaalid, meditatsioon, kaitseks pahatahtlike vaimude ja nakkushaiguste eest.

10.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sorigi Tiibeti viiruk

Sorigi Tiibeti Viiruki kasutamise tava pärineb 7. sajandist ja hõlmab iidsete Tiibeti kuningate ja suurte India budistlike õpetlaste teadmisi. Retsept on säilinud ja  kasutatakse ka tänapäeval vaimsete praktikate ja rituaalide annetuste jaoks, meditatsioonis. Kaitseks pahatahtlike vaimude ja nakkushaiguste eest. Üldise vaimse ja füüsilise heaolu tagamiseks või lihtsalt ruumide puhastamiseks ja värskendamiseks. Parim kasutada hommikul.

Koostisosad:

Värvohakas (Carthamus tinctorius), Rhododendron (Rhododendron sp.), Kadakas (Juniperus sp.), Picrorhiza kurroa, Rosa sativus, Aruputk (Selinum wallichinum), Tondipea (Dracocephalum tanguticum), Puju (Artemisia sp.), Sandlipuu (Santalum album)

Kasutamine: 

Süüta viirukipulk välgumihkli või kauem põleva pika tikuga. Kui lahtine leek on kustunud ning viiruk on jäänud hõõguma aseta see kuumakindlale viirukialusele tuha- või liivapadjale. Võib torgata viirukipulga ka püsti liivakuhjakese sisse. Lase viirukil alusel suitseda, kuni ta on ära põlenud või kustuta hõõguvat otsa liivapadja sisse.

Tähelepanu! Viiruki põletamisel jälgi tuleohutusnõudeid.

Pakis: 20 viirukipulka

Viirukipulga pikkus: 20 cm

Tootja: Tiibeti Meditsiini – ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang. India

Lugemist