Sorigi Tervisekomm

Suurendab füüsilist jõudlust, parandab jumet ja on hea kroonilise väsimuse puhul

12.00 

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Sorigi Tervisekomm

Sorigi Tervisekomm on esimene ja omataoline Tiibeti Meditsiini teadmistel baseeruv toidulisand.

Sorigi Tervisekomm Suurendab füüsilist jõudu, parandab jumet, tugevdab verd, toetab kopsu-, maksa- ja maotööd, tõstab seedekumust, leevendab stressi ja hoiab ära sagedase urineerimise. Sobib kurnatuse ja kroonilise väsimuse puhul. Näiteks pärast haigust või tugevat stressi.

Tiibeti meditsiin õpetab, et taimede omaduste paremaks organismi viimiseks ja omastamiseks kasutatakse “kolme hobust”. Valge suhkur, pruun suhkur ja mesi.
Sellest teadmisest lähtuvalt on Sorigi Tervisekommi retsepti lisatud dattel ja lagrits mis annavad taimesegule omataolise magusa maitse.
Siiski, vaatamata nimele, ei ole tegemist maiustusega ja soovitav on vaid 1 “komm” päevas.

 

Kasutamine:

Võta üks pakike, näri katki, kord päevas, hommikuti, pool tundi enne või pärast sööki koos klaasi keedetud sooja veega. Püsiva tulemuse saavutamiseks kasutada igapäevaselt pikema aja jooksul.

Koostisosad:

amalaki õislehik (Emblica officinalis), lagritsa-magusjuur (Glycirrhiza glabra), safloor e. värvohakas (Carthamus tinctorious), kardemon (Elettaria cardamomum), kaneel (Cinnamomum zeylinicum), datlid (Phoenix dactylifera).

Netokogus: 10 kümnegrammist pakikest.

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Koostisosad

Lagritsa-magusjuur

Leevendab stressi ja närvidega seotud probleeme. Tasakaalustab kopsude kuumaprobleeme ja on hea janukustutaja. Kaitseb maksa, mikroobi-, viiruste ja allergiavastane, palavikku alandav. Antiksüdant

Kardemon

Aitab tiibeti meditsiini järgi neeruprobleemide korral, taastab neerude tööks üliolulise temperatuuri, parandab seedimist ja on hea igat tüüpi külmade tasakaalutuste korral, nagu liig-tihe urineerimine, külmad käed-jalad, fertiiluse ja potentsiga seotud probleemid jms.

Kaneel 

Aitab tiibeti meditsiini järgi tasakaalustada mao ja maksa probleeme, soojendab keha, rahustab stressi ja leevendab kopsuseisakuid. Abiks lümfi liikumisel ja menstruatsiooniga seotud probleemide puhul.

Tiibeti traditsiooniliste taimesegude toimimine ja tulemused

Loe siit

Lugemist