Sorigi taimetee Badkan

Aeglane seedimine, puhitused, madala kehatemperatuur, vaimne ja füüsiline väsimustunne, letargia.

11.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sorigi taimetee Badkan

Kui tunned end ülekoormatuna, või vaevavad sind sisemine külmus, külmetavad käed ja jalad, füüsiline või vaimne loidus, raske enesetunne või krooniline unisus, siis on Sorigi Badkan taimetee just Sinu jaoks. See ainulaadne tee on loodud vastavalt Tiibeti meditsiini tarkustele, et tuua Sinu ellu tasakaalu ja energiat.

Sorigi Badkan taimetee normaliseerib seedimist, stimuleerib keha ja vaimu ning aitab selgust tuua Sinu päevadesse. Selle karge maitse ja ökoloogiliselt puhta koostise abil on tee ideaalne kaaslaseks külmal aastaajal või pärast toekamat sööki.

Oleme valinud värsked taimed, mis on kasvanud ökoloogiliselt puhtas keskkonnas, et pakkuda sulle parimat looduse kingitust. Sorigi Badkan taimetee on Sinu tee kehakaalu vähenemise, tursete leevendamise ning selge meele suunas.

Avasta tee, mis on valmistatud armastuse ja hoolikusega – Sorigi Badkan taimetee. Tõsta oma heaolu uuele tasemele!

Kuidas Badkan Teed kasutada?

Lase teel tõmmata mõni minut rikkaliku aroomi ja värvi saamiseks. Võib jätta teekoti tassi kogu joomise ajaks. Soovi korral võib lisada mett. Püsiva tulemuse saavutamiseks kasutada igapäevaselt, pikema aja jooksul.

Mida Badkan Tee sisaldab?

Granaatõun (Punica granatum L.), lõhnav karusköömen (Trachyspermum ammi), aed-mustköömen (Nigella sativa), ingver (Zingiber officinalis), kardemon (Elettaria cardamomum), tseiloni kaneel (Cinnamomum zeylanicum), must tee (Camellia theifera). Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Netokogus: 20 kahegrammist teekotti.

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Lugemist