Tiibeti stressivastane viiruk

Tiibeti stressivastane viiruk

Loodud kasutamiseks stressi, väsimuse, unetuse, vaimse ebastabiilsuse ja depressiooni sümptomite puhul.

10.00 

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Tiibeti stressivastane viiruk

Tänapäeva elu tõmbab inimesed tasakaalust välja, ebatervetesse füüsilistesse ja vaimsetesse tegevustesse ja eluviisidesse. Andutakse ebamõistlikele söömis- ja magamis- ja seksuaalharjumustele, ebaproportsionaalsele töö- ja puhke elule. See kõik viib traditsioonilise Tiibeti meditsiini seisukohast “tuule” energia häirituseni meie kehas ja meeles, avaldudes esmalt ilmingutena närvisüsteemi töös.

Selle stressiviiruki retsept on koostatud iidse meditsiinilise baasteksti “Gyud-shi” järgi, mille kirjutas 7. sajandil kuulus arst dr. Yuthok Yönten Gonpo, tasakaalustamaks vitaalset eluenergiat.

Tiibeti stressivastane viiruk  on kasutamiseks  rlung- ehk tuuleenergia häiretest põhjustatud vaevuste korral. Näiteks:

• vaimne stress, ülepinge

• õlalihaste pinge, pingepeavalud

• suukuivus,

• unetus,

• jäsemete jäikus,

• tuimus,

• pidev haigutamine,

• sage vajadus ringutada.

• keskendumisraskused

Tiibeti stressivastane viiruk tagab rahuliku meeleseisundi, aitab tasakaalustada ja tugevdada keha energiaid.

Tema koostisesse kuulub Bombax ceiba L. ametliku eestikeelse nimega India villapuu, mille kõik osad on ravitoimega ning kasutusel erinevate haiguste raviks, näiteks palaviku ja põletikuliste muutustega kopsu-, maksa  ja südamehaiguste puhul. 

Krüsanteem (Chrysanthemum sp.) on tiibeti meditsiinis kasutusel pea-, selja ja roiete vaheliste valude ning haavapõletike korral.

Roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola sp.) tugevdab ja tasakaalustab kopsufunktsiooni, on hea nahahädade puhul. Tiibeti pärimusmeditsiinis tarvitatakse seda ka seljavalude, kopsupõletiku, düsenteeria menstruatsioonihäirete korral.

Roosilõhnaline kuldjuur on  tuntud oma toime poolest meeleoluhäirete, stressi ja depressiooni ilmingutega võitlemisel. Uuringute kohaselt parandab ta füüsilist ja vaimset võimekust ning vähendab kurnatuse ja väsimuse tunnet.

Koostis: 

India villapuu (Bombax Ceiba), Krüsanteem (Chrysanthomom sp.), Kuldjuur (Rhodila sp.)

Kasutamine:

Süüta viirukipulk välgumihkli või kauem põleva pika tikuga. Kui lahtine leek on kustunud ning viiruk on jäänud hõõguma aseta see kuumakindlale viirukialusele tuha- või liivapadjale. Võib torgata viirukipulga ka püsti liivakuhjakese sisse. Lase viirukil alusel suitseda, kuni ta on ära põlenud või kustuta hõõguvat otsa liivapadja sisse lämmatades.

Tähelepanu! Viiruki põletamisel jälgi tuleohutusnõudeid.

Viirukipulga pikkus: 11 cm

Netokogus: 85 g. 24 pirdu

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Lugemist