Sorigi Silmatee

Väsinud, kuivad, valulikud silmad. Nägemishäired.

8.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sorigi Silmatee

Tee on valmistatud vastavalt traditsioonilistele Tiibeti meditsiini tekstidele.
Sorigi Silmatee sobib sobib Teile, kes te töötate palju arvutiga, meeldib hämaras telefoni või televiisorit vaadata.
Noortele, kes koolis käies peavad silmadega palju pingutama. Vanematele inimestele, kelle silmade töö väsib ja nägemine kipub hägustuma.

Tiibeti meditsiini järgi on silmad seotud maksa tööga. Teesegus olevad taimed toetavad samas ka maksa normaalset tööd ja seetõttu on silmade tervis parem

Sorigi Silmatee toetab silmade verevarustust, peatades degeneratiivsed protsessid. Regulaarsel kasutamisele on silmad vähem koormatud ja väsinud. Aja jooksul märkate nägemise paranemist, silmade kuivuse ja valu vähenemist.

 

Valmistamine

Lase teel tõmmata umbes 5 minutit piisava toime saavutamiseks. Juua vastavalt vajadusele. Püsiva tulemuse saavutamiseks kasutada igapäevaselt pikema aja jooksul.

Koostisosad

saafloor e. värvohakas  (Carthamus tinctorius), mustköömen (Carum carvi), metsporgand (Daucus carota), mais (zea may),  mürobalaan (Terminalia chebula)

Netokogus: 10 viieteist grammist teekotti.  

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Koostisosad

Saafloor e. värvohakas

Tiibeti meditsiini järgi kõrvaldab safloor kuuma ehk sapihäired, tasakaalustab maksa tööd,
on hemostaatiliste omadustega, tugevdab keha, normaliseerib hemoglobiini taset veres.

Mustköömen

Sisaldab suurel hulgal polüküllastumata rasvhappeid, vitamiine, makro- ja mikroelemente, fosfolipiide, aminohappeid, flavonoide, mono- ja polüsahhariide. Aitab leevendada tarbetut lihaspinget. Suurendab immuunsüsteemi, eemaldades kudedest toksiine.
Põletikuvastase toimega ja normaliseerib silmasisest rõhku. Soodustab vereringet ja naha head seisundit, Sageli sisaldavad veresoonte ummistuse raviks ette ravimid köömneid

Metsporgand

Toetab vereringet vereringet, aitab puhastada verd ja lümfi ning eemaldab kudedest toksiine. Leevendab silmade põletikku ja ärritust.

Mürobalaan

Tuntud vananemisvastane taim. Aeglustab juuste hallinemist ja kiirendab nende kasvu, mõjub positiivselt mälule ja nägemisele, toetab kopsu- ja seedesüsteemi tööd, toimib kerge lahtistavana, Normaliseerib immuunsüsteemi ja seedimist. Aitab vabaneda parasiitidest, taastada soolestiku normaalset mikrofloorat.

Tiibeti traditsiooniliste taimesegude toimimine ja tulemused

Loe siit

Lugemist