Sorigi närvisalv Tsa-Juk

Sorigi närvisalv Tsa-Juk

TSA– tähendab tiibeti keeles kanal, närv JUK – peale määrima.

9.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sorigi närvisalv Tsa-Juk

Tiibeti meditsiinis eristatakse erinevat liiki kanaleid: energiakanalid ja närvid ja veresooned. Närvisalvi nimetus tuleneb sõnadest TSA (tähendab tiibeti keeles kanal, närv) JUK (peale määrima).

Salv on sügavalt soojendav ja valuvaigistav, mistõttu on seda hea kasutada külmast,  tuulest põhjustatud kaela-, õla-, ja seljavalude korral. Ka närvipõletike korral. Samuti on Tsa-Juk asjakohane  närvikahjustuste taastumisele kaasa aitamiseks, nagu polüneuropaatia, parees ja sellega kaasnev tundetus, jäikus. Liigeste väljaväänamine.

Tsa Juki määri probleemsetele piirkondadele, hõõru tugevalt sisse kasutades selleks kerget massaaži ning hoia salviga määritud kohti soojas.

Kasutamine: 

Kanna kahjustatud piirkonnale, soojenda seda välise soojaallikaga, nagu soojakott, kuum veepudel või ahjusoojus ja masseeri korralikult. Püsiva tulemuse saavutamiseks kasutada igapäevaselt pikema aja jooksul.

Koostis:

Muskaat (Myristica fragans), koldpuu (Zanthoxylum sp.), harilik kurkum (Curcuma longa), mustköömen (Carum carvi), päevalilleõli (Helianthus annuus), mesilasvaha ( Cera alba), tseresiin. Kreem ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 50 g.

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

 

 

Lugemist