Sorigi massaažiõli

Massaažiõli vaimsete ja füüsiliste pingete leevendamiseks.

12.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sorigi massaažiõli

Sorigi Massaažiõli Juk-Nuum-Agar-Dhethear – vürtsika idamaise lõhnaga massaažiõli. See on parim viis lõõgastumiseks pärast tegusat päeva. Aktiveerib vereringet, andes kehale uut jõudu ja energiat, omab toniseerivat, antiseptilist ja soojendavat toimet.

Tiibeti meditsiini tekstide järgi on see õli hea rLung- ehk tuuleenergia häiretest põhjustatud vaevuste korral, nagu füüsiline ja vaimne pinge, ärevus, kurnatus, unetus, mäluhäired. Stimuleerib keharakke ja verevarustust, aitab vähendada üleliigset rasvkudet, toniseerib lihaseid.

Aitab kõrvaldada turseid, vähendada tselluliiti, regenereerib intensiivselt kahjustatud ja kuiva nahka, annab sellele terve välimuse. Sorigi massaažiõli kasutades unustate ärrituse ja sügeluse probleemi.

Õli on äärmiselt kasulik väsinud ja lõtvunud nahale, samuti kuivale ja ärritusele kalduvale nahale. See õli sobib suurepäraselt küpsele nahale noorendava vahendina, aga ka ainult vananemismärkide ilmutamiseks. See mitte ainult ei värskenda ja toniseeri suurepäraselt, vaid aitab suurendada ka naha elastsust, ja selle tooni parandada. Massaaž selle õliga aitab kaotada armide ja venitusarmide jälgi, samuti stressi tagajärjel nahale tekkinud laike, nn stressilaigud.

Selle õli kõige olulisem eelis on see, et see toimib sügaval energiatasandil, aidates energiavoogudel kanaleid mööda vabalt liikuda. Tänu sellele saavutate rahu, enesekindluse ja energialaengu.

 

Kasutamine:

Soovitavalt õhtuti või vastavalt vajadusele.

Koostisosad:

muskaat (Myristica fragans), nelk (Myrtus caryophyllus), safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.), harilik kurkum (Curcuma longa), must kardemon (Amomum subulatum), harilik ingver (Zingiber officinale),  lõhnav karusköömen (Trachyspermum ammi), aasia vaarikas (Rubus crataegifolius ), india villapuu (Bombax ceiba L.), sojauba (Glycine max).

Netokogus: 150 ml

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Koostisosad

Aasia vaarikas

Soojendav. Hea külmade, kopsu ja hingamisteede haiguste puhul. Leevendab tuulega seotud palavikku. Rahustab

India villapuu

Leevendab kopsude, südame ja maksa kuumi häireid. Antibakteriaalne ja maksa kaitsev toime.

Tiibeti traditsiooniliste taimesegude toimimine ja tulemused

Loe siit

Lugemist