Sorigi Maitseainete segu

Sorigi Maitseainete segu

10.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Sorigi Maitseainete segu

Tervendavad vürtsid, millel on meeldiv aroom ja pehme maitse, loovad head tingimused keha seedimise tervislikuks toimimiseks.

Sorigi Maitseainete segu on koostatud 7. sajandi meditsiinilise traktaadi järgi.  Maitseainete segu eesmärk on tõsta seedetuld (Medrod) ja ühtlustada vee energiat (Badkan). Tiibeti meditsiinis on vee element vastutav inimese kõigi kudede ja vedelike moodustumise ja toimimise eest.

Sorigi Maitseainete segu leebe toime seedesüsteemile, vabastab keha tursetest ja seisakutest. Käivitab ja normaliseerib vee ja rasvade ainevahetuse protsessid. Kiirendab vere, lümfi, lima ja sapi uuenemist. Suurendab tarbitud toidust saadava energia hulka ja aktiveerib ainevahetust.

Toetades keha loomupärast puhastumist ainevahetuse jääkidest ja toksiinidest aitab see toime tulla puhituse ja gaasidega.

Sorigi Maitseainete segu mahe ja meeldiv maitse taastab tervisliku isu kurnatuse korral ja haigusest taastumise perioodil.

Kasutamine:

Sobib maitsestamiseks mis tahes suppidele, praadidele ja salatitele.

Koostis:

tähtaniis (Illicium verum), vürtsköömen (Cumin cyminum), harilik kardemon (Elettaria cardamomum), must kardemon (Amomum subulatum), pikk (piper longum), must pipar (Piper nigrum ), sichuani pipar (Zanthoxylum nepalene), tseiloni kaneel (Cinnamomum zeylinicum)

Netokogus: 100 g.

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India

Lugemist