Sorigi Kõõmavastane šampoon

Efektiivset abi kõõma ja sügeleva peanaha vastu

9.00 

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Sorigi Kõõmavastane šampoon

Sorigi Kõõmavastane šampoon  on hoolikalt välja töötatud Tiibeti traditsioonilise meditsiini põhimõtete järgi, et pakkuda efektiivset abi kõõma ja sügeleva peanaha vastu.

See ainulaadne šampoon pakub mitmekülgset hoolitsust, puhastades juukseid õrnalt ja toites juuksefolliikuleid, soodustades samal ajal juuste pehmust ja loomulikku läiget.

Sorigi Kõõmavastane šampoon  on suunatud mitte ainult kõõma, vaid ka peanaha üldise tervise heaks ning toetab silmade ja teiste meelte normaalset funktsiooni.

 

Peamised omadused:

Tiibeti Traditsiooni alusel: Kõõmavastane šampoon on loodud Tiibeti traditsioonide järgi, mis põhinevad looduslike koostisosade tervendavate omaduste tasakaalul.

Kõõma eemaldamine: Šampoon on spetsiaalselt formuleeritud selleks, et aidata eemaldada kõõma ja leevendada sügelevat peanahka, pakkudes värsket ja mugavat tunnet.

Õrn puhastus ja juuksefolliikulite toitmine: Šampoon puhastab õrnalt juukseid, samal ajal toites juuksefolliikuleid, edendades juuste tervist ja elastsust.

Juuste pehmus ja läige: Regulaarsel kasutamisel aitab Kõõmavastane šampoon säilitada juuste loomulikku pehmust ja lisab neile kauni läike.

Mitmekülgne kasutus: Lisaks kõõmavastasele toimele on šampoon kasulik ka peanaha üldise tervise heaks, aidates luua tasakaalu ja heaolu.

Toetab meelte normaalset funktsiooneerimist: Šampoon aitab säilitada silmade ja teiste meeleorganite  normaalset funktsioneerimist, rahustades tuult (rLung) ja  lisades tootele üldise tervendava mõõtme.

 

Sorigi Kõõmavastane Šampoon – loodusest inspireeritud lahendus, mis toob koos Tiibeti ravitarkuste ja kaasaegse teadusega parima juuksehoolduse otse teie igapäevaellu.

Koostisosad: 

Granaatõun (Punica granatum), köömned (Carum carvi), harilik kollajuur (Curcuma longum), apelsinipuu (Citrus sinensis), kassia (Cassia tora), jaapani seebipuu (Sapindus mukorossi), sles (naatriumlaurüülsulfaat), Kokamidopropüül-betaiin, silikoonõli, siidiõli, sidruniõli, jt.

Netokogus: 100 ml

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Lugemist