Sorigi Horme stressiteraapia padjakesed

Horme – lihtne ja tõhus meetod stressi leevendamiseks

10.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sorigi Horme stressiteraapia padjakesed

Sorigi Horme stressiteraapia padjakesi koos Sorigi Horme Stressiterapia õli ja Sorigi Õlisoojendaja/ Aroomilamp Mephoriga kasutatakse stressi leevendavate punktide soojendamiseks kehal.

Tiibeti traditsioonilises meditsiinis on Horme stressivastast teraapiat praktiseeritud juba enam kui kaks tuhat aastat tagasi.

Koostises olevad köömned ja muskaatpähkel  rahustavad ja „rasked“ omadused Horme segus koos kuumutatud Sorigi Horme Stressiterapia õliga on tõhus meetod rLung – tuule (stressi) häirete tasakaalustamiseks.

Tuule tasakaalutused võivad väljenduda järgmiste sümptomitena: ärevus, põhjendamatu kurbus, unetus, liigsed rahutud mõtted, jäsemete jäikus, vertiigo, kange turi ja kael, südame pekslemine, hallutsinatsioonid, tinnitus jne.

Horme teraapia on lihtne ja tõhus vahend tuuleenergia tasakaalustamiseks, et rahustada meelt ja keha.

Kasutamine:

Valage natukene õli soojendajasse ja oodake kuni see on piisavalt kuum. Asetage padjake kuumutatud õli sisse. Võtke see välja, pange see punktile. Hoidke hetke kuniks tunnete kuumust. Korrake protseduuri. Kuumutage igat punkti viis minutid või kauem. Jälgige et õli oleks piisavalt kuum aga kindlasti mitte kõrvetav

Punktid:

Horme teraapias kasutatakse eelkõige viite punkti – viit tuule väravat. Üks pealae keskel, kaks peopesade keskel, kaks jalataldade keskel. Masseerige pärast kuumutamist õrnalt õli punktil naha sisse. Võite soojendatud õliga pärast teraapiat hõõruda kõiki probleemseid kohti kehal.

Koostisosad:

muskaatpähkel (Myristica fragrans), harilik köömen (Carum carvi), harilik seesam (Sesamum indicum)

Netokogus: 10 kotikest.  

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

 

 

Lugemist