Sorigi Horme stressiteraapia õli

lihtne ja tõhus õli stressi leevendavaks teraapiaks.

10.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Sorigi Horme stressiteraapia õli

Sorigi Horme Stressiteraapia õli koos Sorigi Horme stressiteraapia padjakeste ja Sorigi Õlisoojendaja/ Aroomilamp Mephoriga

kasutatakse stressi maandamiseks ja leevendamiseks kehal spetsiaalsete punktide soojendamisel.

Tiibeti traditsioonilises meditsiinis on Horme stressivastast teraapiat praktiseeritud juba üle kahe tuhande aasta.

Horme segu koostises olevad köömned ja muskaatpähkel on rahustava ja “raskusega” omadustega, mis aitavad tasakaalustada tuule ehk stressi häireid.

Tuule tasakaalutused ehk stressi tunnused võivad väljenduda järgmiste sümptomitena: ärevus, põhjendamatu kurbus, unetus, liigsed rahutud mõtted, jäsemete jäikus, vertiigo, kange turi ja kael, südame pekslemine, hallutsinatsioonid, tinnitus jne.

Horme teraapia on lihtne ja väga tõhus meetod tuuleenergia tasakaalustamiseks ning stressi maandamiseks, aidates rahustada meelt ja keha.

Kasutamine

Valage natukene õli soojendajasse ja oodake kuni see on piisavalt kuum. Asetage Sorigi Horme stressiteraapia padjake kuumutatud õli sisse. Võtke see välja, pange see punktile. Hoidke hetke kuniks tunnete kuumust. Korrake protseduuri. Kuumutage igat punkti viis minutid või kauem. Jälgige et õli oleks piisavalt kuum aga kindlasti mitte kõrvetav

Sorigi Horme Stressiterapia õli sobib suurepärast rahustavaks massaažiks. Eriti näo, kaela ja turja pingete puhul,

Punktid

Horme teraapias kasutatakse eelkõige viite punkti – viit tuule väravat. Üks pealae keskel, kaks peopesade keskel, kaks jalataldade keskel. Masseerige pärast kuumutamist õrnalt õli punktil naha sisse. Võite soojendatud õliga pärast teraapiat hõõruda kõiki probleemseid kohti kehal.

Koostisosad

muskaatpähkel (Myristica fragrans), harilik köömen (Carum carvi), harilik seesam (Sesamum indicum)

Netokogus: 100 ml

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Lugemist