Sorigi Horme stressiteraapia õli

Sorigi Horme stressiteraapia õli

lihtne ja tõhus õli stressi leevendavaks teraapiaks.

10.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Sorigi Horme stressiteraapia õli

Sorigi Horme Stressiterapia õli koos Sorigi Horme stressiteraapia padjakeste ja Sorigi Õlisoojendaja/ Aroomilamp Mephoriga kasutatakse stressi leevendavate punktide soojendamiseks kehal.

Tiibeti traditsioonilises meditsiinis on Horme stressivastast teraapiat praktiseeritud juba enam kui kaks tuhat aastat tagasi.

Koostises olevad köömned ja muskaatpähkel  rahustavad ja „rasked“ omadused Horme segus rahustavad  – tuule (stressi) häireid

Tuule tasakaalutused võivad väljenduda järgmiste sümptomitena: ärevus, põhjendamatu kurbus, unetus, liigsed rahutud mõtted, jäsemete jäikus, vertiigo, kange turi ja kael, südame pekslemine, hallutsinatsioonid, tinnitus jne.

Horme teraapia on lihtne ja tõhus vahend tuuleenergia tasakaalustamiseks, et rahustada meelt ja keha.

Sorigi Horme Stressiterapia õli sobib suurepärast rahustavaks massaažiks. Eriti näo, kaela ja turja pingete puhul, mis on põhjustatud stressist, ehk “Tuule tasakaalutusest”.

Kasutamine:

Valage natukene õli soojendajasse ja oodake kuni see on piisavalt kuum. Asetage Sorigi Horme stressiteraapia padjake kuumutatud õli sisse. Võtke see välja, pange see punktile. Hoidke hetke kuniks tunnete kuumust. Korrake protseduuri. Kuumutage igat punkti viis minutid või kauem. Jälgige et õli oleks piisavalt kuum aga kindlasti mitte kõrvetav

Punktid:

Horme teraapias kasutatakse eelkõige viite punkti – viit tuule väravat. Üks pealae keskel, kaks peopesade keskel, kaks jalataldade keskel. Masseerige pärast kuumutamist õrnalt õli punktil naha sisse. Võite soojendatud õliga pärast teraapiat hõõruda kõiki probleemseid kohti kehal.

Koostis:

muskaatpähkel (Myristica fragrans), harilik köömen (Carum carvi), harilik seesam (Sesamum indicum)

Netokogus: 100 ml

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Lugemist