Sorigi Aru Salv

7.00 

Leevendab külmatunnet, gripi sümptome, peavalu, lihas- ja liigesevalu, väljaväänamisest tingitud valu, sügelust, putukahammustusi.

Laos

Tootekood: 810272001113
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Täpsem kirjeldus

Kirjeldus

Salv toob leevendust külmast ja tuulest kangete ja valulike lihaste, nohu, katarride, tursete, palaviku ja ummistuste korral. Stimuleerib närvisüsteemi. Tõhus kareda ja hella naha niisutaja ning nahaärrituste leevendaja. Aitab vähendada liigsest nuuskamisest tingitud ninaverejooksu. Omab põletiku- ja mikroobivastast toimet.

Aru Salv on valmistatud Tiibeti meditsiinialaste tekstide järgi.

Salvi nimi tuleneb koostises olevast Tinditerminaaliast (Terminalia chebula Rertz), tiibeti keeles ARU.

Lisainfo

Kaal 0.036 kg
Mõõtmed 4 × 4 × 4 cm

Koostis: tinditerminaalia (Terminalia chebula), nelgiõli, kaneeliõli, piparmündiõli, lipphernes (Oxytropis Sp.), eukalüptiõli, vaha-karnauubapalm  (Copernicia prunifera (Mill.) H.E.Moore), kardemoniõli, lõhnav karusköömen (Trachyspermum ammi) õli, Põldmünt (Mentha arvensis) õli, kamper, mirt (Myrtus caryophyllus), punane sandlipuu (Pterocarpus santalinus). Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Kasutamine: Hõõruda kergelt kahjustatud piirkonnale, ninasõõrmetele või meelekohtadele. Hõõru piisavalt kaua et nahk muutuks kergelt soojaks ja kreem imenduks.

Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Netokogus: 20 g.

Säilivusaeg: parim enne (näidatud kuu lõpp) vt. pakendilt.

Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Maaletooja: OÜ Menmo, Liiva 20B Pärnu