Sorigi Aru Salv

Tuulest ja külmast põhjustatud lihas- ja liigesevalu, väljaväänamisest tingitud valu, sügelus, putukahammused. gripi sümptomid, peavalu

7.00 

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Sorigi Aru Salv

Sorigi Aru Salv toob leevendust külmast ja tuulest kangete ja valulike lihaste, nohu, katarride, tursete, palaviku ja ummistuste korral. Stimuleerib närvisüsteemi, mistõttu hea kasutada närvivalude korral, külma ja tuule tõttu tekkinud kaela ja peavalude puhul. Tõhus kareda ja hella naha niisutaja ning nahaärrituste leevendaja. Aitab vähendada liigsest nuuskamisest tingitud ninaverejooksu. Omab põletiku- ja mikroobivastast toimet. Hingamisteede probleemide korral määrida rinnale ja seljapiirkonda abaluude vahel. Leevendab suurepäraselt putukate hammustustest tekkinud kihelust.

Sorigi Aru Salv on valmistatud Tiibeti meditsiinialaste tekstide järgi.

Salvi nimi tuleneb koostises olevast Mürobalaanist (Terminalia chebula Rertz), tiibeti keeles ARU.

 

Koostisosad:

mürobalaan (Terminalia chebula), nelk (Myrtus caryophyllus), kaneel (Cinnamomum verum), piparmünt (Mentha × piperita), lipphernes (Oxytropis Sp.), eukalüpt (Eucalyptus), vaha-karnauubapalm (Copernicia prunifera (Mill.) H.E.Moore), kardemon (Elettaria cardamomum), lõhnav karusköömen (Trachyspermum ammi), põldmünt (Mentha arvensis), kamper (Cinnamomum camphora), mirt (Myrtus caryophyllus), punane sandlipuu (Pterocarpus santalinus).

Sisaldab ainult looduslikke komponente.

 

Kasutamine:

Hõõruda kergelt kahjustatud piirkonnale, ninasõõrmetele või meelekohtadele. Hõõru piisavalt kaua et nahk muutuks kergelt soojaks ja kreem imenduks. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Netokogus: 20 g.

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

 

Lugemist