Padma Rheutonin

Ägedad reumaatilised sümptomid, liigese- ja lihasvalud. 

 

21.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

PADMA Rheutonin

PADMA Rheutonini on asjakohane kasutada järgmiste luu-, liigese-, lihase- ja sidekoehaigustega seotud probleemide korral:

• reumaatilised kaebused

• liigeste valud ja ebamugavustunne

• liigeste paistetus ja tursed

• lihasvalu

• podagra ägenemine

• akuutsed artriidi sümptomid

PADMA Rheutonin aluseks on klassikaline Tiibeti retsept sLe tre 5, mida kasutatakse liigese- ja lihasvalude ning ägedate reumaatiliste sümptomite, näiteks liigese punetuse ja turse korral. Üks kasutusala on ka ägeda podagra ja artriidiga seotud kaebused. PADMA Rheutonin on taimne retsept, mis koosneb neljast taimest ja Mumio vaigu vesiekstraktist (tuntud ka Shilaji või brag zhun – tiib.k.). Tiibeti meditsiini põhimõtete kohaselt ühtlustab see taimekooslus tuleelementi ja toimib „varjatud palaviku/põletiku“ puhul, mis võib ilmneda lokaalsete põletikena liigestes. Kooslusel on nii põletikuvastane kui valuvaigistav toime. PADMA Rheutonin sobib eriti hästi ägedate liigesevalude korral.

 

Kuidas PADMA Rheutonini kasutada?

Soovitatav päevane annus kuni 6 kapslit: 1 – 3 kapslit enne hommikusööki ja 1 – 3 kapslit peale õhtusööki, koos klaasi sooja veega.

 

Mida PADMA Rheutonin sisaldab?

Südajas kuuseemnik (Tinospora cordifolia (Willd.) Miers) varred, vegetaarne kapsel glaseeraine (E 464), kollane emajuur (Gentiana /lutea L) juur, amalaki õislehik (Phyllanthus emblica L. (syn. Emblica officinalis Gaertn.) vili, tinditerminaalia (Terminalia chebula Retz) vili, taimse päritoluga täielikult hüdrogeenitud rasv (raps), stabilisaator rasvhapete mono- ja diglütseriidid (E471), mumio kuiv ekstrakt ( lahusti: vesi ) (Brag zhun extractum aquosum /asphaltum punjabinum). 

Kapslid ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 26g = 60 kapslit.

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

 

 

Millal peaks PADMA Rheutonini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Rheutonini ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Rheutonini võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Rheutonini kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Rheutonini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Rheutonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Rheutonini kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Rheutonini pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Lugemist