PADMA Hepaten

28.00 

PADMA Hepaten on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Drebu sum thang” (tib. Bras bu 3 thang), alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal toetab see maksa funktsiooni, vähendab põletikke.

 

Tagasi poodi↵

Laos

  • Kirjeldus
  • Täpsem kirjeldus

Kirjeldus

Maksa töö häired ning risk põletike tekkeks sõltub tiibeti pärimusmeditsiini kohaselt tule ehk
sapi energiast mKrsipa (hääldus: Tripa). Viimase tasakaalutus võib avalduda
järgmiste sümptomitena:
• Hepatiit, sapipõie põletik
• Sügelemine liigeste piirkonnas ja nahal
• Palavik, põletikud,
• Kõrvetised, janu, iiveldus, sapivedeliku oksendamine
• Apaatia, ebamugavustunne kuuma käes ja kuumatunne kehas
• Vistrikud, nt. puberteedieas ilmnevad nahahädad
• Naistel üleminekueas tekkivad kuumahood
Tiibeti ravitarkuste kohaselt aitab see kolme taime segu “Drebu sum thang” leevendada põletikke ja B-hepatiidiga kaasnevaid sümptomeid, puhastada maksa ja verd. Taimesegu on kergelt lahtistava toimega. Väga hea gripi ja külmetushaiguste algusfaasi nähtude leevendamiseks. Kutsutakse ka eliksiiriks, mis noorendab ja tasakaalustab kehaenergiaid. Leevendab palavikku ja väsimust.

Mis on PADMA Hepaten ja millal seda kasutada?

PADMA Hepaten on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel, Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept  Bras bu 3 thang(hääldus: Drebu sum thang). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul jahutavad omadused ja tasakaalustab “kolme põhienergiat”, millest inimene koosneb: tuul, tuli ja lima (vee ja maa energia kooslus). “Bras bu 3 thang” parandab tule energia ja kehasoojuse liikumist ja tasakaalu. Seda kasutatakse kahjustatud või halvenenud maksafunktsiooni puhul (näiteks pärast hepatiiti), aga ka sapipõie põletiku järel. Halvenenud maksa funktsioon võib avalduda mitmete erinevate sümptomitena: äkiline väsimus, isupuudus, peavalud, puhitused, depressiivsed meeleolud. “Bras bu 3 thang” stimuleerib pehmelt soolestiku ja teiste siseorganite tööd.

 

Millal peaks PADMA Hepateni võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Hepateni ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Hepateni võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Hepaten kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Hepateni võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Hepateni kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Hepaten kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Hepatenit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas PADMA Hepateni kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 2 kapslit hommikul 1 tund enne hommikusööki ja 2 kapslit õhtul 1 tund pärast õhtusööki. Vajadusel 1 – 2  kapslit ka enne lõunasööki. PADMA Hepateni päevase koguse võib võtta ka korraga ühel ajal. PADMA Hepateni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Mida PADMA Hepaten sisaldab?

1 kapsel sisaldab: Tindipähkel (Terminalia chebula Retz.) 200 mg, Amalaiki õislehik (Phyllanthus emblica L.) 100 mg, Siiami terminaalia ( Terminalia bellirica (Gaertn.) Roxb.) 100 mg. Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

Importia: OÜ Menmo, www tibetmed.ee

 

Loe veel ka tootja lehelt ->