PADMA Galetonin

22.00 

PADMA Galetonin on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Garnag”  alusel.
Tiibeti meditsiini järgi on ülioluline et sapi ja maksa energia liikumine oleks korrapärane. vastasel juhul võib häiruda keha toidurasvade töötlemine.

Laos

Tootekood: 9120056400232
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Täpsem kirjeldus

Kirjeldus

PADMA Galetonin on toidulisand, mis sisaldab aromaatseid taimi, aktiivsütt ja tsinki  rasvade seedimise toetamiseks.

Kibedad ühendid aktiveerivad tiibeti meditsiini järgi sapi voolavust ja soodustavad koos tsingiga rasvade seedimist. Taimsel segul on hapukas ja mõru maitse, samuti kergelt soojendavad omadused. See pakub kergustunnet pärast rasket sööki ja toetab veidi seedekuumust, ehk ainete omastamise võimekust.  Tsink aitab kaasa normaalsele rasvhapete metabolismile.

Äärmuslikud toitumisharjumused (liiga palju rasva, liha, suhkrut ja fruktoosi), vähene liikumine ja külmad ning niisked ilmastikuolud, nõrgendavad sapi energiat ja tekib Badkani tasakaalutus (külm lima).. Tiibeti Meditsiini  õpetuse järgi on üldine rahutus või puhituse tunne märk, et sapi energia on üle koormatud.

Tasakaalutus võib häirida keha toidurasvade töötlemist, mis võib põhjustada letargiat ja täiskõhutunnet pärast rasvaseid ja maitsvaid sööke. Pikaajalise tasakaalutuse tulemuseks on sapikivid, maksa rasvumine, sapi voolavuse takistused kuni tüsiste maksa ja mao haigusteni.

Lisainfo

Kaal 0.055 kg
Mõõtmed 12 × 7 × 3 cm

Mis on PADMA Galetonin ja millal seda kasutada?

PADMA Galetonin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Garnag”. Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul sapi energiat tugevdav ja rasvu seedida aitav toime. Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab “Garnag” väga mitmeid koostisosi, mis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide juures (mitmesihtmärgiline kontseptsioon). Erinevad komponendid toetavad üksteise toimet (sünergiat) ning samal ajal on igasugused võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud. Keha on seeläbi võimeline säilitama palju erinevaid iseregulatsiooni impulsse, mis on organismi tasakaalu aluseks.

 

Millal peaks PADMA Galetonini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Galetonini ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Galetonini võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Galetonini kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Galetonini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Galetonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Galetonini kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Galetonini pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas PADMA Galetonini kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 2-4 kapslit: 1 - 2 kapslit  enne lõunasööki ja vajadusel 1-2 kapslit enne õhtusööki koos klaasi sooja veega. PADMA Galetonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Koostisosad:

Päevane annus 4 kapslit sisaldab: vegetaarne kapsel  (Hydroxypropyl Methylcellulose) 384  mg, granaatõun (Punica Granatum L.) seeme 200 mg, mailane (Veronica officinalis L.) õis 160mg, safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.) õis 160 mg, võilill (Taraxacuni canipvlodes G.E.Haglund) juur 160mg, kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) seeme 160mg, hiina kaneelipuu (Cinnamomum aromaticum Nees) koor 120 mg, sodium (Sodium sulphate) 100 mg, artišokk (Cynara scolymus L.) leht 80 mg, ürt-allikkerss (Nasturtium officinale RBr) leht 800 mg, läikiv koola (Cola nitida (Vent.)) seeme 80 mg, aktiivsüsi 80 mg. maasapp (Centaurium erythraea Rafn s. l.) õis 80 mg, Emulgaator: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) 49 mg. pikk pipar (Piper longum L.) vili 60 mg, tinditerminaalia (Terminalia chebula Rertz) vili 40 mg. paakumisvastane aine ränidioksiid (Silicon dioxide) 1 mg. Laktoosivaba, gluteenivaba, vegan.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

Netokogus: 29g = 60 kapslit.

Säilivusaeg: parim enne (näidatud kuu lõpp) vt. pakendilt.

Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

 

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B, Pärnu

 

Loe veel ka tootja lehelt ->