PADMA Digestin

17.00 

PADMA Digestin on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Se ‘bru 5” (hääldus: sedru 5) alusel. Tugev seedimine on terve organismi kvaliteetse ülesehituse ja immuunsüsteemi toimimise aluseks.

 

 

Laos

Browse Wishlist
Tootekood: 9120056400355
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Täpsem kirjeldus

Kirjeldus

Kas teie kõht tundub „külm“ ja seedimine aeglane? Kas te tunnete rasket ja külma tunnet maos ja seedetraktis, eriti pärast toore ja töötlemata toidu tarbimist, nagu toored juur ja puuviljad,piim, juust, külmad joogid? Kui jah, siis PADMA Digestin võib olla teile loomulikuks toidutäienduseks. Tiibeti taimsed kapslid stimuleerivad „medrod“ (seedekuumust) ja vastavalt tiibeti vaatele kergendavad ebamugavust seedimisel.

Vastavalt tiibeti tervisekäsitulsele suurendavad tooreste ja külmade toitude tarbimine, välised tingimused, nagu külm ja niiske ilm, ja vähene liikumine Badkan ( niisket lima) energiat seedesüsteemis, mis omakorda viib tasakaalutuseni seedesüsteemis.

Kui on märgata „tuntavat“ külmatunnet kehas ja jäsemetes, siis medrod (seedekuumus) on kehas jahtunud ja rõske. Selle tulemusel võivad seedeprotsessid aeglustuda ja venida.  Võib tekkida „ täis“ tunne kõhus. See tähendab et seedesüsteemis on aktiveerunud külm tuul, mis omakorda vähendab elujõudu, vitaalust ja ka seksuaalset võimekust.

PADMA Digestin põhineb sajanditepikkusel Tiibeti tarkusel ja sisaldab täpselt doseeritud koostisosi. Need mõjutavad positiivselt medrodi (seedekuumust) ja hoiavad seda tasakaalus. Tugev medrod lagundab korralikult allaneelatud toitu,  võimaldades kehal taastada tasakaal.

PADMA Digesinil on soojendavad omadused ja ta tasakaalustab Badkanit ( lima ehk maa ja vee energia kombinatsiooni).

PADMADigestini peamine komponent on granaatõunaseemned, mis on iseäranis hea medrodi (seedekuumuse) tõstmiseks

Tiibeti meditsiini järgi on seedekuumus kõikide keha koostisosade terve ja elujõulise toimimise põhialuseks. Tugev seedekuumus, ehk seedimise ja ainete omastamise võimekus on eeldus tugevale immuunsusele, seksuaalsele võimeksusele ja pikale ning tervele elueale.

Lisainfo

Kaal 0.043 kg
Mõõtmed 12 × 7 × 2.5 cm

Mis on PADMA Digestin ja millal seda kasutada?

PADMA Digestin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Se ‘bru 5”(hääldus: Sedru 5). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul seedekuumust tõstvad ja tasakaalustavad omadused. Seedimise kvaliteet sõltub Tiibeti meditsiini seisukohalt suures osas toimivast lima (Badkan) energiast ja piisavast seedekuumusest. Limaenergia tasakaalutus avaldub raskustundena mao ja soolestikupiirkonnas, puhitustena, aeglase ainevahetusena, halva söögiisuna, väsimuse ja loidusena. Antud retsepti “Se ‘bru 5” kasutatakse traditsioonlilselt seedimise toetamiseks, maotegevuse parandamiseks, söögiisu parandamiseks (k.a. haigustest taastumise perioodil). Keha soojendamiseks.

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab “Se ‘bru 5” väga mitmeid koostisosi, mis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide juures (mitmesihtmärgiline kontseptsioon). Erinevad komponendid toetavad üksteise toimet (sünergiat) ning samal ajal on igasugused võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud. Keha on seeläbi võimeline säilitama palju erinevaid iseregulatsiooni impulsse, mis on organismi tasakaalu aluseks.

 

Millal peaks PADMA Digestini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Digestinit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Digestinit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Digestint kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Digestini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Digestini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Digestini kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Digestinit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas PADMA Digestinit kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi sooja veega. PADMA Digestini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Koostisosad:

Päevane annus 6 kapslit sisaldab: granaatõun (Punica Granatum L.) seeme 1224 mg, ingver (Alpinia officinarum Hance) juur 612 mg, kapsel: želatiin 576 mg, paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) 438 mg, pikk pipar (Piper longum L.) vili 153 mg, kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) seeme 76,5 mg, kaneel (Cinnamomum aromaticum Nees) koor 76,5 mg. Ränidioksiid (Silica colloidalis anhydrica) 66 mg.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

Netokogus: 19.2 g = 40 kapslit

Säilivusaeg: parim enne (näidatud kuu lõpp) vt. pakendilt.

Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B, Pärnu

Loe veel ka tootja lehelt ->