Padma Digestin Plus

Terve ja tugeva seedimise heaks.

21.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Padma Digestin Plus

Padma Digestin Plus on taimne toidulisand, mis koosneb viiest väärtuslikust koostisosast ja on ideaalne kaaslane inimestele, kes tunnevad sisemist külmatunnet ja igapäevaseid seedimisega seotud raskusi.

Padma Digestin Plus aluseks on Tiibeti retsept Sedru 5

Kas teie kõht tundub „külm“ ja seedimine aeglane? Kas te tunnete rasket ja külma tunnet maos ja seedetraktis, eriti pärast toore ja töötlemata toidu tarbimist, nagu toored juur ja puuviljad,piim, juust, külmad joogid? Kui jah, siis Padma Digestin Plus võib olla teile loomulikuks toidutäienduseks. Tiibeti taimsed kapslid stimuleerivad „medrod“ (seedekuumust) ja vastavalt tiibeti vaatele kergendavad ebamugavust seedimisel.

Vastavalt tiibeti tervisekäsitlusele suurendavad tooreste ja külmade toitude tarbimine, välised tingimused, nagu külm ja niiske ilm, ja vähene liikumine Badkan ( niisket lima) energiat seedesüsteemis, mis omakorda viib tasakaalutuseni seedesüsteemis.

Kui on märgata „tuntavat“ külmatunnet kehas ja jäsemetes, siis medrod (seedekuumus) on kehas jahtunud ja rõske. Selle tulemusel võivad seedeprotsessid aeglustuda ja venida. Võib tekkida „ täis“ tunne kõhus. See tähendab et seedesüsteemis on aktiveerunud külm tuul, mis omakorda vähendab elujõudu, vitaalsust ja ka seksuaalset võimekust.

Kasutamine

1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi sooja veega. Padma Digestin Plusi ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5 – 2 tundi.

Koostisosad

granaatõun (Punica Granatum L.) , kaltsiumsulfaat (Calcii sulfas hemihydricus), ingver (Alpinia officinarum Hance), pikk pipar (Piper longum L.), kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill), tseiloni kaneel (Cinnamomum aromaticum Nees), kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.)

Kapslid ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Päevane kogus sisaldab

  granaatõun 2 kapslit 204 mg/ 6 kapslit  1224 mg

  ingver 2 kapslit 102 mg/ 6 kapslit 612 mg

  vegetaarne kapsel taimne tselluloos 2 kapslit/ 6 kapslit 96 mg 576 mg

  täiteaine mikrokristalne tselluloos 2 kapslit/ 6 kapslit 73 mg 438 mg

  pikk pipar 2 kapslit/ 6 kapslit 25,5 mg 153 mg

  kardemon 2 kapslit/ 6 kapslit 12,75 mg 76,5 mg

  kaneel 12 kapslit/ 6 kapslit 2,75 mg 76,5 mg

  paakumisvastane aine ränidioksiid 11 mg/ 6 kapslit 66 mg

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust ei ületataks. Toidulisandit ei kasutataks mitmekesise toitumise asendajana, Toodet hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toidulisand

Netokogus: 20g = 60 kapslit

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

Tiibeti retsept Sedru 5

Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on Sedru 5 retseptil seedekuumust tõstvad ja tasakaalustavad omadused. Seedimise kvaliteet sõltub Tiibeti meditsiini seisukohalt suures osas toimivast lima (Badkan) energiast ja piisavast seedekuumusest.

Limaenergia tasakaalutus avaldub raskustundena mao ja soolestikupiirkonnas, puhitustena, aeglase ainevahetusena, halva söögiisuna, väsimuse ja loidusena. Antud retsepti “Se ‘bru 5” kasutatakse traditsiooniliselt seedimise toetamiseks, maotegevuse ja söögiisu parandamiseks (k.a. haigustest taastumise perioodil). Keha soojendamiseks.

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab Sedru 5 koostisosi, mis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide juures (mitmesihtmärgiline kontseptsioon). Erinevad komponendid toetavad üksteise toimet (sünergiat) ning samal ajal on igasugused võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud. Keha on seeläbi võimeline säilitama palju erinevaid iseregulatsiooni impulsse, mis on organismi tasakaalu aluseks.

 

 

 

Koostisosad

Granaatõun

Tiibeti meditsiinis kasutatakse granaatõuna seemneid, seedekuumuse (medrod) tõstmiseks ja lima eemaldmaiseks.

Tiibeti traditsiooniliste taimesegude toimimine ja tulemused

Loe siit

Dr. Nida Chenagtsang

Seedekuumus kõikide keha koostisosade terve ja elujõulise toimimise põhialuseks. Tugev seedekuumus, ehk seedimise ja ainete omastamise võimekus on eeldus tugevale immuunsusele, seksuaalsele võimeksusele ja pikale ning tervele elueale.

Lugemist