Padma Digestin Plus

Seedimatus, kurnatus, puhitused, madal kehatepmeratuur, külmad käed ja jalad. 

21.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Padma Digestin Plus

Kas teie kõht tundub „külm“ ja seedimine aeglane? Kas te tunnete rasket ja külma tunnet maos ja seedetraktis, eriti pärast toore ja töötlemata toidu tarbimist, nagu toored juur ja puuviljad,piim, juust, külmad joogid? Kui jah, siis Padma Digestin võib olla teile loomulikuks toidutäienduseks. Tiibeti taimsed kapslid stimuleerivad „medrod“ (seedekuumust) ja vastavalt tiibeti vaatele kergendavad ebamugavust seedimisel.

Vastavalt tiibeti tervisekäsitlusele suurendavad tooreste ja külmade toitude tarbimine, välised tingimused, nagu külm ja niiske ilm, ja vähene liikumine Badkan ( niisket lima) energiat seedesüsteemis, mis omakorda viib tasakaalutuseni seedesüsteemis.

Kui on märgata „tuntavat“ külmatunnet kehas ja jäsemetes, siis medrod (seedekuumus) on kehas jahtunud ja rõske. Selle tulemusel võivad seedeprotsessid aeglustuda ja venida. Võib tekkida „ täis“ tunne kõhus. See tähendab et seedesüsteemis on aktiveerunud külm tuul, mis omakorda vähendab elujõudu, vitaalsust ja ka seksuaalset võimekust.

Padma Digestin Plus on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Se ‘bru 5”(hääldus: Sedru 5). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul seedekuumust tõstvad ja tasakaalustavad omadused. Seedimise kvaliteet sõltub Tiibeti meditsiini seisukohalt suures osas toimivast lima (Badkan) energiast ja piisavast seedekuumusest. Limaenergia tasakaalutus avaldub raskustundena mao ja soolestikupiirkonnas, puhitustena, aeglase ainevahetusena, halva söögiisuna, väsimuse ja loidusena. Antud retsepti “Se ‘bru 5” kasutatakse traditsiooniliselt seedimise toetamiseks, maotegevuse ja söögiisu parandamiseks (k.a. haigustest taastumise perioodil). Keha soojendamiseks.

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab “Se ‘bru 5” väga mitmeid koostisosi, mis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide juures (mitmesihtmärgiline kontseptsioon). Erinevad komponendid toetavad üksteise toimet (sünergiat) ning samal ajal on igasugused võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud. Keha on seeläbi võimeline säilitama palju erinevaid iseregulatsiooni impulsse, mis on organismi tasakaalu aluseks.

Padma Digestin Plusi peamine komponent on granaatõunaseemned, mis on iseäranis hea seedekuumuse  (medrodi) tõstmiseks.

 

Millal peaks Padma Digestini Plus i võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

Padma Digestinit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas Padma Digestin Plus i võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi Padma Digestin Plusi  kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on Padma Digestin Plusi võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole Padma Digestini Plusi kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks Padma Digestin Plusi kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage Padma Digestini Plusi pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas Padma Digestin PLus i kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi sooja veega. Padma Digestin Plusi ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Mida Padma Digestin Plussisaldab?

Koostisosad: granaatõun (Punica Granatum L.) , kaltsiumsulfaat (Calcii sulfas hemihydricus), ingver (Alpinia officinarum Hance), pikk pipar (Piper longum L.), kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill), tseiloni kaneel (Cinnamomum aromaticum Nees), kapsel: taimne tselluloos (Hydroxypropyl methyl cellulos.)

Kapslid ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 20g = 60 kapslit

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

 

 

Dr. Nida Chenagtsang

Seedekuumus kõikide keha koostisosade terve ja elujõulise toimimise põhialuseks. Tugev seedekuumus, ehk seedimise ja ainete omastamise võimekus on eeldus tugevale immuunsusele, seksuaalsele võimeksusele ja pikale ning tervele elueale.

Lugemist