Padma Basic

Krooniliste põletikud, veresoonkonna haigused, veresoonte lupjumine.

21.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Padma Basic

Padma Basic on traditsioonilise tiibeti meditsiini kogemustel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand, mida aastasadade jooksul on kasutatud krooniliste põletikuliste protsesside ületamiseks ja kontrolli all hoidmiseks. Samuti põletikust tulenevate edasisete terviseriskide ennetamiseks. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”.

Paljud tervisega seotud riskid — vastuvõtlikkus viirushaigustele, südameveresoonkonna probleemid (insuldi ja infarktirisk) – võimenduvad meie kehas olevate põletike tõttu. Sestap on immuunsüsteemi efektiivse toimimise puhul oluline hoida organismi keskkond tasakaalus ja põletikuvaba.

Loe immuunsüüsteemi ja põletike vahelisesest seosest siit: “Kuidas vähendada covidi riski südameveresoonkonnale”.

Tiibeti traditsioonilise meditsiini kohaselt sõltub inimese tervis kehas tegutseva kolme energia – tuul (rLung), tuli ehk sapp (Tripa), maa-vesi ehk lima (Badkan) – tasakaalust. “Gabur 25” sisalduvad ained tasakaalustavad kõiki kolme kehaenergiat ning nendega seotud organeid. Samuti aitab ta kaotada sügavale juurdunud põletikke, palavikke (k.a kroonilist) ning on hea mõjuga artriidi ja ateroskleroosi sümptomite puhul. Samuti on seda läbi aegade kasutatud keha loomuliku kaitsevõime tugevdamiseks viirushaigustele vastuvõtlikkuse kaotamisel.

Tiibeti retsepti “Gabur 25” kolm kasutusvaldkonda on:
  Vedelike (vere tsirkulatsioon) liikumine, eriti kui me vananeme
  Keha oksüdatiivne stress
  Keha loomulik kaitsevõime

Padma Basicut tootva Padma Inc. eestvedamisel on traditsioonilise tiibeti retsepti “Gabur 25” kohta on avaldatud üle 50 uuringu. See retsept on oma turvalisust ja efektiivsust tõestanud väga mitmes teaduslikus uuringus.

Tiibeti ravitarkuste kohaselt toetab “Gabur 25” immuunsüsteemi, kehavedelike liikumist, verevarustust. Rahustab igat tüüpi põletikku (tiib. k. “tsawa”), eriti kroonilist põletikku. Aitab artriidi ja roospõletiku puhul.

 

Mida veel peaks Padma Basicu kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Basicut pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

Millised on Padma Basicu võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole Padma Basic kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

Kas Padma Basicut võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi Padma Basicu kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

Kuidas Padma Basicut kasutada?

Soovitatav päevane annus 2 – 4 kapslit: enne peamist toidukorda, või selle ajal koos klaasi sooja veega.

Padma Basicu ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Mida Padma Basic sisaldab?

Koostisosad: lõhna-soojumikas (Saussurea costus (FaIc.) Lipschitz), islandi samblik (Cetrarla islandica (L.)), margosa (Azadirachta indica A. Juss), kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. Minuscula Burkill), mürobalaan (Terminalia chebula Rertz), punane sandlipuu (Pterocarpus santalinus L.f. Pterocarpus soyanxii TAUB.), harilik pimendipuu (Pimenta dioica (L.) Merr.), bengali kudoonia (Aegle marmelos (L.) Correa), harilik kurekell (Aquilegia vulgaris L.), kaltsiumsulfaat (Calcium suiphate hemihydrate), lagritsa-magusjuur (Glycyrrhiza glabra L.), süstlehine teeleht (Plantago lanceolata L. s.1.), eriline linnurohi (Polygonum aviculare L. s.1.), kuldmaran (Potentilla aurea L.), nelk (Syzygium aromaticum (1.) Merr. et L. M. Peny), vürtsgalanga (Kaempfena galanga L.), südajalehine siida (Sidacordifolia L.), harilik palderjan (Valeriana officinalis L.s.1.), salat (Lactuca sativa var. capitata L.), harilik saialill (Calendula officinalis L.), kampri-kaneelipuu (Cinnamomum camphora (L.)), kolloidne ränidioksiid (Silica colloidalis anhydrica).

Kapslid ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus: 30g = 60 kapslit

Tootja: Padma AG Šveits

Loe veel ka tootja lehelt ->

Koostisosad

Bengali Kudoonia

Vastavalt tiibeti meditsiinile, ravib haavu, kopsuprobleeme, akuutset ja kroonilist kõhulahtisust. Tõmbab haigust kudedest välja.

Kuidas Tiibeti meditsiini tervisetooteid kasutada?

Loe siit

Lugemist