PADMA Aciben

22.00 

PADMA Aciben loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini ”Chong Shi 6” alusel.  Retsept kaltsiumkarbonaadi  ja viie aromaatse taimega, on välja töötatud tasakaalustatud mao ja seedekeskkonna säilitamiseks.

Laos

Tootekood: 9120056400225
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Täpsem kirjeldus

Kirjeldus

Tiibeti meditsiini aluseks on keha kolme energia (Lung, Tripa ja Beken) vahelise tasakaalu taastamine ja hoidmine.

Tiibeti vaate kohaselt ühtlustab PADMA ACIBEN külma energia (Badkani) kogunemist liigse kuuma energiaga (Tripa) maos.

Tekkinud tasakaalutus põhjustab maohappe rohkust ja nõrgestab seedimist. See põhjustab omakorda maomahlade sisenemist söögitorusse ja nn „kõrvetiste“ teket

PADMA ACIBENi koostises olev kaltsium  aitab kaasa seedeensüümide normaalsele talitlusele. Kaltsium reageerib vesilahustes aluseliselt, toetab seedimist ja ühtlustab “kuume etappe”.

Taimsel segul on kibe ja vürtsikas maitse ning neutraliseerivad omadused.

Lisainfo

Kaal 0.056 kg
Mõõtmed 12 × 7 × 3 cm

Mis on PADMA Aciben  ja millal seda kasutada?

PADMA Aciben on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Chong Shi 6” Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul liigse külma (Badkan) energia ja liigse kuuma ( Tripa) energia koosmõjul teekinud probleemide  tasakaalustavad omadused. Tasakaalutused tekivad tavaliselt liigse külma ja rasvase toidu söömisel. Samuti toidukordade vahel väikeste palade näksimisel. Tulemuseks on liigne maohappe tekke mis ärritab söögituru ja tekitasb nn "kõrvetisi"

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab “Chong Shi 6” väga mitmeid koostisosi, mis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide juures (mitmesihtmärgiline kontseptsioon). Erinevad komponendid toetavad üksteise toimet (sünergiat) ning samal ajal on igasugused võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud. Keha on seeläbi võimeline säilitama palju erinevaid iseregulatsiooni impulsse, mis on organismi tasakaalu aluseks.

 

Millal peaks PADMA Acibeni võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Acibeni ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Acibeni võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Acibeni kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Millised on PADMA Acibeni võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Acibeni kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Acibeni kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Acibeni pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Kuidas PADMA Acibeni kasutada?

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 - 2 kapslit peale igat toidukorda või enne magamaminekut koos klaasi sooja veega. PADMA Acibeni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Kogus: 60 kapslit

Koostisosad:

Päevane annus 6 kapslit sisaldab: kaltsiit (CaCo3)660 mg, vegetaarne kapsel (Hydroxypropyl Methylcellulose) 576 mg, aedvaak (Inula helenium) risoom 300 mg, kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) seeme 300mg, safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.) õis 300 mg, granaatõun (Punica Granatum L.) seeme 300 mg, emulgaator: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) 279,3 mg, pikk pipar (Piper longum L.) vili 240 mg, paakumisvastane aine ränidioksiid (Silicon dioxide) 5,7 mg. Laktoosivaba, gluteenivaba, vegan.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

Netokogus: 29g = 60 kapslit.

Säilivusaeg: parim enne (näidatud kuu lõpp) vt. pakendilt.

Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B, Pärnu

Loe veel ka tootja lehelt ->