-17%

Padma 28 active

Vereringehäirete ja põletike jaoks

25.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Padma 28 active

Padma 28 Active on Šveitsis toodetud taimne toidulisand, mis tugineb traditsioonilisele tiibeti meditsiinile ja kasutab “Gabur” nime kandvat ajaloolist retsepti. Toodet on aastasadade jooksul kasutatud krooniliste põletikuliste protsesside kontrolli all hoidmiseks ja nende terviseriskide ennetamiseks, mis tulenevad põletikest.

“Gabur” retsept, millele toidulisand rajaneb, pärineb tiibeti meditsiinist, kus inimese tervis sõltub kolme energia – tuule (rLung), tule ehk sapi (Tripa) ning maa-vee ehk lima (Badkan) – tasakaalust. “Gabur” koostisosad tasakaalustavad neid kolme kehaenergiat ja seotud organeid. Samuti aitab see leevendada sügavalt juurdunud põletikke, sealhulgas kroonilisi, ning on kasulik artriidi ja ateroskleroosi sümptomite korral. Ajalooliselt on “Gaburit” kasutatud ka keha loomuliku kaitsevõime tugevdamiseks viirushaigustele vastuvõtlikkuse vähendamisel.

Padma Inc. poolt toodetava Padma 28 Active puhul on avaldatud üle 50 uuringu “Gaburi” retsepti kohta, mis kinnitavad selle turvalisust ja efektiivsust mitmetes teaduslikes uuringutes. Toodet kasutatakse vedelike liikumise, keha oksüdatiivse stressi ja keha loomuliku kaitsevõime toetamiseks. Samuti on see kasulik vananemisega seotud vedelike liikumise probleemide, põletiku ja erinevate põletikuliste haiguste, sealhulgas artriidi ja roospõletiku korral.

Loe immuunsüüsteemi ja põletike vahelisesest seosest siit: “Kuidas vähendada covidi riski südameveresoonkonnale”.

Kasutamine

Soovitatav päevane annus 2-4 kapslit: enne peamist toidukorda, või selle ajal koos klaasi veega.

Koostisosad

islandi käokõrv (Cetrarla islandica L). samblik, amalaki õislehik (Phyllanthus emblica L.) vili, kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. Minuscula Burkill) vili, tinditerminaalia (Terminalia chebula Rertz) vili, siiami terminaalia (Terminalia bellirica (Gaertn.) Roxb.) vili, c vitamiin (Askorbiin hape), harilik pimendipuu (Pimenta dioica (L.) Merr.) vili, aedvaak (Inula helenium) risoom, marmelaadi-pelipuu (Aegle marmelos (L.)Correa) vili,  kaltsiumsulfaat (Calcium suiphate hemihydrate), viirpuu (Crataegus laevigata DC) õied ja lehed, lagritsa-magusjuur (Glycyrrhiza glabra L.) juur, süstlehine teeleht ( Plantago lanceolata L. s.1) leht ja vars, erileheline linnurohi (Polygonum aviculare L.s.1.) maapealne osa, harilik hanijalg (Argentina anserina (L.) Rydb.; Syn: Potentilla anserina L.) maapealne osa, nelk (Syzygium aromaticum (1.)Merr. et L. M. Peny)) seeme, ingver (Zingiber officinale Rose.) risoom, veiste-südamerohi (Leonurus cardiaca L. s.l.) kogu taim, harilik palderjan (Valeriana officinalis L.s.1.) risoom, juur. võsund, salat (Lactuca sativa var. capitata L.) leht, harilik saialill (Calendula officinalis L.) õis, kampri-kaneelipuu (Cinnamomum camphora (L.)) vaik.

Kapslid ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Netokogus:  100 kapslit

Tootja: Padma AG Šveits

Lugemist