Maar Sur Poe “Punase annetuse viiruk”.

Ă•htune annetus loodusele, meile toetava elukeskkonna loomiseks ja takistuste eemaldamiseks

10.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Maar Sur Poe “Punase annetuse viiruk”

Ă•htune annetus loodusele, meile toetava elukeskkonna loomiseks ja takistuste eemaldamiseks

Maar Sur Poe tähendab tõlkes “Punase annetuse viiruk”. Bhutani ja Tiibeti uskumuste kohaselt on kõik meid ümbritsev maailm hingestatud, täis nähtavaid ja nähtamatuid tajuvaid olendeid. Seda viirukit kasutatakse õhtuti, rahustamaks ja lepitamaks meid ümbritsevate olendite ja inimeste meelt ja häirivaid emotsioone.

Suitsuannetusi tehakse sageli nn “ilma kehata” olenditele, keda inimsilm tavaliselt ei märka. Ometi võime nendega kokku puutuda pika ajalooga majades või kohtades, kus tunneme end seletamatult ebamugavalt või kus meie ettevõtmises ilmnevad ootamatud takistused ja probleemid. Kasutades punase annetuse viirukit aitame vähendada kogu nähtamatu ja nähtava maailma kannatusi ning ärritust.

Viiruki abil saame puhastada enda sise- kui välismaailma võimalikest provokatsioonidest, eemaldada takistusi ja täita oma püüdlusi.

Koostisosad:

Maar Sur Poe “Punase annetuse viiruk” on segu puuviljadest, teraviljadest, ravimtaimedest, piimast, võist, meest ja kõigest muust heast ja meeldivast, mis on söödav…

Kasutamine:

Süüta viirukipulk välgumihkli või kauem põleva pika tikuga. Kui lahtine leek on kustunud ning viiruk on jäänud hõõguma aseta see kuumakindlale viirukialusele tuha- või liivapadjale. Võib torgata viirukipulga ka püsti liivakuhjakese sisse. Lase viirukil alusel suitseda, kuni ta on ära põlenud või kustuta hõõguvat otsa liivapadja sisse lämmatades.

Tähelepanu! Viiruki põletamisel jälgi tuleohutusnõudeid.

Karbis: 30 viirukipulka

Viirukipulga pikkus: 20 cm

Tootja: Chimi Poe Jorkhang, Dechencholing, Thimphu, Bhutan.

 

 

 

 

 

Lugemist