Lapchi NeSang viiruk

Loomulik, maalähedane ja puhas aroom tasakaalustab rahutut meelt, leevendab depressiooni, stressi ja ärevust.

10.00 

Saadavus: Laos
Ostukorv

Kirjeldus

Lapchi NeSang viiruk

Lapchi NeSang viiruk on 100% puhtast loodusest, valmistatud käsitsi Lapchis ja Kathmandu orus, Nepaalis, kasutades Lapchi Lumemägedes 4600 meetri kõrgusel kasvavaid Himaalaja ravimtaimi, nagu kadakas, pamo, valge rododendron ja muid sellele piirkonnale iseloomulikke taimi.

Lapchi asub 4500 meetri kõrgusel ja on puhas, kauge ja puutumata keskkond. Üks maailma erilisemaid kohti, kus on käinud paljud suured Tiibeti ja India meistrid nagu joogi ja poeet Džetsün Milarepa. Saraha, Shantarakshita, Tiibeti arst Juthok Jönten Gonpo jt.

Lapchi NeSangi viiruki loomulik, maalähedane ja puhas aroom tasakaalustab rahutut meelt, leevendab depressiooni, stressi ja ärevust.

Lapchi NeSangi viirukit kõige parem kasutada, aroomiteraapiaks, mediteerimiseks, taskaalustavate ja puhastavate rituaallide tarbeks.

Viiruki üks peamisi koostisosasid on Lapchile omane valge rododendron. Taimede kokkusegamiseks  kasutatakse Milarepa meditatsioonikoopa lähedal asuva allika vett, mis teeb sellest ainulaadse ja väga erilise viiruki.

Kasutamine: 

Süüta viirukipulk välgumihkli või kauem põleva pika tikuga. Kui lahtine leek on kustunud ning viiruk on jäänud hõõguma aseta see kuumakindlale viirukialusele tuha- või liivapadjale. Võib torgata viirukipulga ka püsti liivakuhjakese sisse. Lase viirukil alusel suitseda, kuni ta on ära põlenud või kustuta hõõguvat otsa liivapadja sisse.

Tähelepanu! Viiruki põletamisel jälgi tuleohutusnõudeid.

Pakis: 27 viirukipulka

Viirukipulga pikkus: 21 cm

Tootja: Lapchi NeSang Pvt Ltd

Lugemist