Kuninglik Tee Saffron Bhutanist

Kuldse värvi ja leebe maitsega väga kvaliteetne Kuninglik Tee „Saffron“ on tee ökoloogiliselt puhtaimaist riigist, Bhutanist, Himaalaja mägedes.

9.00 

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Kuninglik Tee Saffron Bhutanist

Kuninglik Tee Saffron on suurepärane tee  üleüldise väsimuse ja emotsionaalse kurnatuse korral.

Traditsioonilise Tiibeti meditsiini järgi rahustavad Saffron ja Safloor e. Värvohakas ärritust, närvilisust ja kurnatust. Lisaks reguleerivad nad maksa ja seedimisega seotud tasakaalustusi. Kaneel on soojendava toimega, tugevdab verd ja parandab seedimist, mis kokkuvõttes on hea nõrga ainevahetuse tõttu tekkinud väsimuse korral.

Tees sisalduv Värvohakas ja Kaneel on korjatud Bhutanist, Saffron (e. Saffran) on pärit metsiku ja puhta loodusega Kashmirist, Indiast.

Tee tootjaks on  Bhutani perefirma Chimi Poe Jorkhang, kel on pikk ja auväärne ajalugu.

Koostis:

Saffron (Crocus sativus), Safloor e. Värvohakas (Carthamus tinctorius), Malabari kaneel (Cinnamon tamala)

Valmistamine:

lase teel tõmmata mõni minut rikkaliku aroomi ja värvi saamiseks. Võib jätta teekoti tassi kogu joomise ajaks. Soovi korral võib lisada pruuni suhkrut või mett.

Netokogus: 25 ühegrammist teekotti.

Tootja: Chimi Poe Jorkhang, Dechenchoiling, Thimphu, Bhutan

 

 

Tiibeti meditsiini terapeut Kaido Soobik

Bhutan ei ole mitte ainult kliimamuutuste aluseks oleva kasvuhoonegaase tekitava süsinikdioksiidi -- CO2 --  neutraalne, vaid negatiivse CO2 emissiooniga riik. Riik on loonud pestitsiidide ning metsiku looduse liigtarbimise vaba keskkonna, kust pärinevad loodustooted on puhtad ja mõjusad.

Lugemist