Külmetus- ja gripitee Trulthang

Külmetushaigused, gripp, nohu, köha, palavik. Kiirendab külmetushaigusest taastumist ja tugevdab immuunsussüsteemi.

8.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Külmetus- ja gripitee TRULTHANG

Tiibeti meditsiini järgi aitab Külmetus ja gripitee Trulthang leevendada külmetus ja algava gripi nähtusid, nagu palaviku tõus, külmavärinad, algav köha ja nohu jms.

Nii nagu rahvameditsiinis on teada, et külmetushaiguse ilmnemisel on hea juua soojendavat  vaarikavarre teed, võtta punnsuutäis kangemat kraami, minna sauna ja palju higistada. Seda kõike selleks et algav haigus “läbi hammustada”

Külmetus ja gripitee Trulthang teesegus olevad taimed  aitavad algava haiguse kiirelt “ära küpsetada” ja haiguse kulg on seetõttu kergem.

 

Koostisosad:

amalaki õislehik (Emblica officinalis), kaheõieline vaarikas (Rubus biflorus), himaalaja maastikulill (Pegaeophyton scapiflorum), mürobalaan (Terminalia chebula Retz)

Valmistamine:

Lase teel tõmmata 2-3 minutit.  Võib jätta teekoti tassi kogu joomise ajaks.  Joo 1-2 korda päevas.  Tugevama toime saavutamiseks võta kaks teekotikes, ava need ja sega sisu 1,5 teekruusi koguse veega. Keeda vaiksel tulele umbes 10 minutit. Joo 3 korda päevas iga nelja tunni tagant ja hoia ennast soojas.

Vaata tee valmistamise kohta VIDEOT

Netokogus: 20g. 10 teekotikest

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Koostisosad

Amalaki õislehik

Ayurverdas tuntud Amla,  aitab Tiibeti meditsiini järgi pingeolukordadega psühholoogiliselt ja füüsiliselt paremini kohaneda ning alandab stressitaset. Viirushaiguste puhul on see väga oluline põletikku aktiveeriva “tuule” energia rahustamiseks, mistõttu võidetakse kehale aega algavate ja akuutsete põletikusümptomitega toime tulemiseks.

Mürobalaan

Antibakteriaalne, põletikke vähendav ja immuunsust tugevdav toime. Antioksüdant

Kaheõieline vaarikas ja Himaalaja maastikulill

Vähendavad palavikku ja neil on jahutav toime, eriti kõrge palaviku korral.

Tiibeti traditsiooniliste taimesegude toimimine ja tulemused

Loe siit

Lugemist