Oleme ajutiselt suletuud kuni 3 juuni We are temporarily closed until 3 June

Komplekt vanavanematele

Tiibeti meditsiini tarkus vanavanemate tervete liigeste heaks.

48.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Komplekt vanavanematele

Kui veel mõni aastakümme tagasi olid vanavanemate lemmikuks klassikaks Bittneri balsam või koirohi, siis tänavu võiks selleks olla tervitused maailma katuselt – kolmikpakett kergemateks ja helgemateks liigesteks.

Padma Basic ja Rheutonin ning Sorig Artriidiõli aluseks olevad iidsed tiibeti retseptid alusel on aastasadu olnud kasutusel kergendamaks põletikulisi protsesse liigestes ja ka südame veresoonkonnas.

Padma Basic

Padma Basicu aluseks olev tiibeti retsept Gabur 25 on koostatud kaotamaks sügavale juurdunud põletikke, palavikke (k.a kroonilist) ning on hea mõjuga artriidi sümptomite puhul. Hea veresoontele ja jalgade verevarustuse parandamiseks.
Kasutamissoovitus: Soovitatav kogus 2-4 kapslit lõuna ajal pärast sööki

Padma Rheutonin

Padma Rheutonini klassikalist retsepti Tiibetis, Le tre 5, kasutatakse liigese- ja lihasvalude ning ägedate reumaatiliste sümptomite puhul.
Kasutamissoovitus: Soovitatav kogus 2 kapslit õhtul pärast sööki.

Sorigi Artriidiõli

Sorigi Artriidiõli, tiibeti keeles Drum-Bui Dzjug-Num, leevendab artriidist ja reumast põhjustatud vaevusi.
Kasutamissoovitus: hõõruda valutavaid liigeseid õliga, kuni nahk on soe ja õli imendunud, hoida seejärel liigesed soojas

 

Tähelepanu !

Tiibeti meditsiini kohaselt, et saavutada tuntavaid tulemusi, väga oluline kasutada taimesegusid ja õlisid järjepidevalt pikema aja jooksul.

Liigestega seotud probleemid on tavaliselt alguse saanud väga kauge aja tagant ja et saada tuntavaid tulemusi, oleks oluline püüda järgida kasutamissoovitust vähemalt kolme kuu ja vajadusel pikema aja jooksul.

Lugemist