Kaar Sur Poe “Valge annetuse viiruk”

Hommikune annetus lahkunud hingedele rahuliku õhkkonna loomiseks, ruumide puhastamiseks.

10.00 

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Kaar Sur Poe “Valge annetuse viiruk”

Kaar Sur Poe tähendab tõlkes “Valge annetuse viiruk”. See on suurepärane vahend vaimsete praktikate, jooga harrastamisel ning eriline abimees rahustamaks meelesegadust ja kannatusi inimestel, kui ka olenditel, keda me ei pruugi näha.

Seda viirukit kasutatakse hommikuti, et rahustada ja lepitada meid ümbritsevate olendite ja inimeste emotsionaalset segadust ja heitlikku meelt. Tiibeti j kultuuris pööratakse erilist tähelepanu siit ilmast lahkunute meelele sh, õnnetuste, raske haiguse või enesetapu tagajärjel ootamatult lahkunud hingedele.

Neile mõeldes ”Valge annetuse viirukit” süüdates kogevad himaalaja rahvad, et saame olendeid omapoolselt rahustada ja aidata “edasi minna”. Sel puhul soovitatakse viirukit kasutada surma järgselt 21 päeva järjest. Suitsuannetusest on abi ka hilisemaks ruumide energeetiliseks puhastamiseks.

Koostisosad:

Kaar Sur Poe“Valge annetuse viiruk”sisaldab puuvilju, teravilja, ravimtaimi, piima, võid, mett, valget suhkrut, pruuni suhkrut jpm

Kasutamine:

Süüta viirukipulk välgumihkli või kauem põleva pika tikuga. Kui lahtine leek on kustunud ning viiruk on jäänud hõõguma aseta see kuumakindlale viirukialusele tuha- või liivapadjale. Võib torgata viirukipulga ka püsti liivakuhjakese sisse. Lase viirukil alusel suitseda, kuni ta on ära põlenud või kustuta hõõguvat otsa liivapadja sisse lämmatades.

Tähelepanu! Viiruki põletamisel jälgi tuleohutusnõudeid.

Karbis: 30 viirukipulka

Viirukipulga pikkus: 20 cm

Tootja: Chimi Poe Jorkhang, Dechencholing, Thimphu, Bhutan.

Lugemist