Viiruk “JaaJu Poe”

10.00 

Pika eluea rituaalid ja ennete loomine, naha ja närvisüsteemi haigused, veekeskkonna ja kliima tasakaalustamine. Ruumide puhastamine ja vaimsete praktikate toetamine.

Laos

Tootekood: 000000001280
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Täpsem kirjeldus

Kirjeldus

Selle viiruki retsept ulatub rohkem kui 1000 aasta taha.

Budistlikus traditsioonis kasutatakse seda pika eluea rituaalide juures. Samuti looduse ja keskkonna rahustamiseks, tasakaalustamiseks, lepitamiseks.

Tiibeti ja Bhutani uskumuste kohaselt on see sobilik lepitusannetus veevaimudele – Naagadele (kLu) – kes vastutavad taimede õitsengu ja viljakuse eest ning tagavad vee ja ilmastiku tasakaalu looduses. Samas kannatavad Naagad väga inimtegevuse tulemusel tekkinud keskkonna saastatuse ja reostuse tõttu. Olles häiritud, võivad nad provotseerida erinevaid äärmuslikke ilmastikutingimusi ja ka teatud liiki haigusi (nahahaigused, liigeste probleemid, närvisüsteemi ja psüühikahäired, turded jm). Naagadega hea läbi saamine on idamaades ja eriti Himaalaja rahvaste hulgas väga tähtis.
JaaJu Poe viirukit on hea kasutada õues, soovides kõikidele harmooniat, meelerahu ja head õnne.

See on sobilik joogaharjutuste ja meditatsiooni ajal toetava keskkonna loomiseks.

 

Lisainfo

Kaal 0.068 kg
Mõõtmed 20.5 × 3.5 × 3.5 cm

Koostis: must kadakas (Juniperus Indica Bertol), nelk (Syzygium aromaticum (L) Merrill et Perry), kaneel (Cinnamomum zeylanicum Nees), must dammar (Canarium strictum Roxb), nard ( Nardostachys grandiflora DC). jt.

Pakis: 30 viirukipulka

Viirukipulga pikkus: 20 cm

Toote pakendi mõõdud: Pikkus 20,5 cm,  Laius 3,5 cm, Kõrgus 3,5

Brutokaal: 68g.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B Pärnu