Puhastusviiruk “Drib Sang”

6.00 

“Drib” on tiibeti keeles määritus, saastatus, takistus. “Sang” – suitsuannetus, puhastus.

Laos

Tootekood: 000000001356
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Täpsem kirjeldus

Kirjeldus

Bhutani ja Tiibeti traditsiooni kohaselt kasutatakse seda viirukit, annetusteks, puhastamiseks ja hea õnne toomiseks, nii sisemiste- (meeleliste ja emotsionaalsete), kui väliste (ümbritsevast keskkonnast ja sotsiaalsest ringkonnast pärinevate) takistuste eemaldamiseks.

Drib Sang on hea ruumide, aga ka inimese enda meelte ja keha puhastamiseks, eriti kui on kokku puututud haigusega – olles ise haige või külastades ja põetades kedagi, kes on tõbine. Sobib suurepäraselt terapeutidele, meditsiinitöötajatele tööruumide puhastamiseks.

Soovitatakse kasutada kasutatud riiete ja esemete energeetiliseks puhastamiseks. Kasutatud mööbli puhastamiseks enne koju toomist. Tänapäeval isegi pärast kasutatud auto ostmist. Ühesõnaga puhastamiseks kõigele mis on kokku puutunud võõraste inimestega.

Traditsiooniliselt suitsutatakse Drip Sangiga ka eluruume pärast lapse sündi, et eemaldada tema algavalt eluteelt takistusi ning ja tuua head õnne.

Drib annetus on oluline abiellumisel, pärast matuseid. Samuti kodu- ja tööruumide puhastamiseks ja tasakaalu loomiseks täis- ja noorkuu ajal jpm.

 

 

 

 

Lisainfo

Kaal 0.056 kg
Mõõtmed 17 × 10 × 3 cm

Viirukisegu sisaldab: kadakas, rhododendron, puju. jpt lõhnavaid ja puhastavaid taimi.

Kasutamine: Võta väike savist, portselanis või muust kuuma kannatavast materjalist alus või väike kauss. Aseta kuumakindlale alusele. Raputa koonusekujuline kuhi alusele. Läida tiku või välgumihkliga.

Ettevaatust! Pulber on kergesti lenduv. Ära kindlasti puhu tuld hõõgvele!

Netokogus: 50 g.

Toote pakendi mõõdud: Pikkus 17 cm,  Laius 10 cm,  Kõrgus 3 cm

Brutokaal: 56 g.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B, Pärnu