Dordže Gotrab palvelipud

25.00 45.00 

Puhasta

Kirjeldus

Dordže Gotrab palvelipud

Sorig.ee Dordže Gotrab palvelipud on seni teadaolevalt ainsad lipud, mis loodud kandma seda Tiibeti budistliku ja meditsiinipärandi ühte võimsaimat ravi- ja ja vaimse teostumise mantrat. Tiibeti meistri Guru Padmasambhava poolt meile pärandatud ja hiljem aarete leidja Dordže Lingpa (1346-1405) poolt meieni toodud mantrat kutsutakse ka Vadžra Kilbiks (purunematu soomus või kaitse), mida peetakse väga väekaks nii keha, kõne kui meele kaitsmisel. Lisaks keha ja meele tervendamisele muudab Dordže Gotrabi lugemine meele baasloomust nõnda, et vaid seda endale põhipraktikaks võttes on võimalik jõuda kõrgeima vaimse realisatsioonini. Toetavate mõju meelele avaldab ka DG amuleti või palvelippude poolt toetatud väljas viibimine.

Tiibeti vadžrajaana budismi rajaja Guru Padmasambava ennustas, et tulevaste põlvkondade hädaks on üha kiirenev aeg ja elutempo ning nüristuv meel. Tema kirjutistes öeldakse, et selle ees ootava aja jooksul kimbutavad inimkonda erinevad haigused. Sellised, mida me pole kunagi varem näinud ja arstid ei saa ravida või isegi neile esimese hooga nime leida. Maad laastavad nälg; võitlused ressursside pärast ja palju tõsiseid sotsiaalseid probleeme. Padmasambava loodud ja Dordže Lingpa poolt taas avastatud ning meile õpetusliinis edasi pärandatud DG mantra on nende sõnul loodud, et just praegustel rasketel aegadel enese eest hoolitseda ning hädade eest kaitsta.

Viie lipu paela pikkus on 105 cm

Kümne lipu paela pikkus on 210 cm

Dorje Gotrab

Loe veel Dordže Gotrabi palvelippudest

Dr. Nida Chenagtsang

Dordže Gotrabi palvelipud on suurepärane meetod tasakaalustamaks viite elementi millest kogu meie eksistents koosneb. Tasakaalutused väljenduvad kontrollimatute haiguste ja epideemiate, looduskatastroofide, provokatsioonide, ja emotsionaalsete tasakaalutuste näol, mis viivad konfliktide, sõdade ja kõikvõim

Lugemist