Sorig


Tiibeti meditsiini süsteem on üks vanimaid maailmas – meditsiini uurimise ja arendamise keskus loodi Tiibetis juba 17. sajandil. Tänapäeval jätkab selle keskuse tööd Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogiainstituut, Men-Tsee-Khang. Men-Tsee-Khang asub Indias, Dharamsalas, Mcleod Ganjis — linnakeses, mis on eksiilis elavate tiibetlaste keskus ja dalai-laama elukoht.
Men-Tsee-Khang on heategevuslik, kultuuriline ja hariduslik organisatsioon, mille patrooniks on Tema Pühadus dalai-laama. Instituut tegeleb aktiivselt teadustööga, osaledes mitmesugustes rahvusvahelistes meditsiiniuuringutes.

Men-Tsee-Khangi taimsed teed ja kehahooldustooted on valmistatud tuginedes traditsiooniliste tiibeti meditsiini põhimõttele, et inimesel on kõige parem hoida end tervena ja tasakaalus looduse ja looduslike vahendite abil. Tootesari Sorig, mille nimi on tuletatud sõnadest Sowa rigpa (tiibeti keeles ravimisõpetus), hõlmab mitmesuguseid taimseid teesid, kreeme, õlisid, viirukeid jne. Kõik Sorigi toodetes kasutatud taimed on kasvatatud orgaaniliselt, suurem osa neist ligikaudu 3000 meetri kõrgusel Himaalaja mägedes. Kasvukoha puhas õhk, pinnas ja vesi tagavad taimede kõrge kvaliteedi. Iidsete retseptide järgi valmistatud tooted mõjuvad hästi nii kehale kui meelele.


Meie pakutavad SORIG tooted

 • Sorigi taimetee Badkan

  Hea juua aeglase seedimise ja puhituste korral, madala kehatemperatuuri, vaimse ja füüsiline väsimustundetunde ning letargia puhul.

  9.00 
 • Sorigi taimesegu Men-Nee

  Men-Nee on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti “Ruta 6” alusel.

  15.00 
 • Sorigi südametee

  Tiibeti keeles Njing-Ne Men-Dzja. Hea südame ja südame veresoonkonna töö toetamiseks.

   

  7.00 
 • Sorigi juukseõli

  Aprikoosiõli sisaldav juukseõli parandab peanaha seisundit ja annab juustele hea ja terve läike.

  12.00 
 • Sorigi massaažiõli

  Massaažiõli vaimsete ja füüsiliste pingete leevendamiseks.

  12.00 
 • Sorigi Aru Salv

  Salv, ökoloogiliselt puhaste taimede ekstraktidest, mis on valmistatud Tiibeti meditsiinialaste tekstide järgi. Leevendab külmatunnet, gripi sümptome, peavalu, lihas- ja liigesevalu, väljaväänamisest tingitud valu, sügelust, putukahammustusi.

  7.00 
 • Sorigi taimesegu “Men-Chik”

  Men-Chik on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti “Sedru Dangne” alusel. “Sedru Dangne” Toetab seedimist, suurendades seedesuutlikkust e. seedekuumust.

  15.00 
 • Sorigi närvisalv “Tsa-Juk”

  Kreem ökoloogiliselt puhaste taimede ekstraktidest, mis on valmistatud Tiibeti meditsiinialaste tekstide järgi.
  Hea närvikahjustuste puhul, nagu paralüüs, tundetus, jäikus. Liigeste väljaväänamine. Kaela-, õla-, ja seljavalud. Sügavalt soojendav ja valuvaigistav.

  9.00