Padma

PADMA – IIDSED TIIBETI RETSEPTID ŠVEITSI KVALITEEDIS

PADMA tooted on aastasadade jooksul Tiibeti traditsioonilise meditsiini teadmistel ja kogemustel edasi kantud unikaalsed taimesegud, mida toodetakse Šveitsi kõrgeimate kvaliteedistandardite alusel alates 1969. aastast. PADMA kombineerib Tiibeti iidse tarkuse kaasaegse teaduse, ülihoolikalt valitud tooraine ja Šveitsi kvaliteediga. Lisaks oma algsele kodumaale on paljud PADMA tooted aastate jooksul ennast tõestanud nii Eestis, teistes Euroopa riikides, kui Ameerikas — näiteks PADMA Basic verevarustushäirete ja ateroskleroosi, PADMA Digestin seedehäirete ning PADMA Nervotonin närvisüsteemi ja uneprobleemide vallas.


Meie pakutavad PADMA tooted

 • PADMA Aciben

  PADMA Aciben loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini ”Chong Shi 6” alusel.  Retsept kaltsiumkarbonaadi  ja viie aromaatse taimega, on välja töötatud tasakaalustatud mao ja seedekeskkonna säilitamiseks.

  22.00 
 • PADMA Galetonin

  PADMA Galetonin on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti “Garnag”  alusel, mis toetab rasvade seedimist.

  22.00 
 • PADMA Hepaten

  PADMA Hepaten on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Drebu sum thang” (tib. Bras bu 3 thang), alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal toetab see maksa funktsiooni, vähendab põletikke.

   

  28.00 
 • PADMA Basic

  PADMA BASIC on traditsioonilise tiibeti meditsiini kogemustel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”.

   

  19.00