Padma

PADMA – IIDSED TIIBETI RETSEPTID ŠVEITSI KVALITEEDIS

PADMA tooted on aastasadade jooksul Tiibeti traditsioonilise meditsiini teadmistel ja kogemustel edasi kantud unikaalsed taimesegud, mida toodetakse Šveitsi kõrgeimate kvaliteedistandardite alusel alates 1969. aastast. PADMA kombineerib Tiibeti iidse tarkuse kaasaegse teaduse, ülihoolikalt valitud tooraine ja Šveitsi kvaliteediga. Lisaks oma algsele kodumaale on paljud PADMA tooted aastate jooksul ennast tõestanud nii Eestis, teistes Euroopa riikides, kui Ameerikas — näiteks PADMA Basic verevarustushäirete ja ateroskleroosi, PADMA Digestin seedehäirete ning PADMA Nervotonin närvisüsteemi ja uneprobleemide vallas.


Meie pakutavad PADMA tooted

 • PADMA Digestin

  PADMA Digestin on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Se ‘bru 5” (hääldus: sedru 5) alusel. Tugev seedimine on terve organismi kvaliteetse ülesehituse ja immuunsüsteemi toimimise aluseks.

   

   

  17.00 
 • PADMA Hepaten

  PADMA Hepaten on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Drebu sum thang” (tib. Bras bu 3 thang), alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal toetab see maksa funktsiooni, vähendab põletikke.

   

  28.00 
 • PADMA Galetonin

  PADMA Galetonin on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Garnag”  alusel.
  Tiibeti meditsiini järgi on ülioluline et sapi ja maksa energia liikumine oleks korrapärane. vastasel juhul võib häiruda keha toidurasvade töötlemine.

  22.00 
 • PADMA Nervotonin

  PADMA Nervotonin on toodetud Šveitsis tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Srog ‘zin 10” (hääldus: Sogzin), alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal toetab see sisemist rahu ja tasakaalu.

  17.00